Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34180003
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: RIZEA MIHAI-LUCIAN
Prin: RIZEA MIHAI-LUCIAN
Prin: RIZEA MIHAI-LUCIAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.632.012 RON
Profit net
348.996 RON
Capitaluri proprii
354.634 RON
Număr mediu salariați
7
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.842.691 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 75.462 RON | 149.503 RON | 144.290 RON | 166.485 RON | 203.821 RON | 224.378 RON | 590.107 RON | 1.297.744 RON | 1.449.501 RON | 1.790.234 RON | 1.632.012 RON |
| Profit net | 6.876 RON | 41.916 RON | 25.460 RON | 61.316 RON | 92.282 RON | 107.926 RON | 164.508 RON | 385.516 RON | 669.905 RON | 596.223 RON | 348.996 RON |
| Total active | 13.160 RON | 48.164 RON | 41.805 RON | 76.035 RON | 104.240 RON | 115.868 RON | 202.716 RON | 428.069 RON | 725.189 RON | 889.518 RON | 1.125.510 RON |
Comparație cu 1074 firme din județul Constanţa care au același domeniu de activitate (CAEN 86), pentru anul 2025.
Peste 91% dintre firmele comparabile
Peste 85% dintre firmele comparabile
Peste 91% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | 118.463 RON | — | — | 500.000 RON | 911.610 RON |
|---|
| Active circulante | 13.160 RON | 48.164 RON | 41.805 RON | 76.035 RON | 104.240 RON | 115.868 RON | 84.253 RON | 428.069 RON | 725.189 RON | 389.518 RON | 213.900 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 7.076 RON | 42.316 RON | 35.860 RON | 70.443 RON | 98.343 RON | 108.326 RON | 171.831 RON | 399.448 RON | 672.153 RON | 805.638 RON | 354.634 RON |
|---|
| Datorii totale | 6.084 RON | 5.848 RON | 5.945 RON | 5.592 RON | 5.897 RON | 7.542 RON | 30.885 RON | 28.621 RON | 53.036 RON | 83.880 RON | 598.464 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 5 | 5 | 5 | 5 | 7 |
|---|