Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34199014
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: CONSTANTIN ATANASIA-EMINE, WELSH PHILIP YEATES
Prin: CONSTANTIN ATANASIA-EMINE, WELSH PHILIP YEATES
Prin: CONSTANTIN ATANASIA-EMINE
Prin: CONSTANTIN ATANASIA-EMINE
Prin: CONSTANTIN ATANASIA-EMINE
Prin: CONSTANTIN ATANASIA-EMINE
Prin: CONSTANTIN ATANASIA-EMINE
Prin: CONSTANTIN ATANASIA-EMINE
Prin: CONSTANTIN ATANASIA-EMINE
Prin: WELSH PHILIP YEATES
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
132.170 RON
Profit net
-3.059 RON
Capitaluri proprii
-3.701 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 305.041 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 25.303 RON | 315.080 RON | 294.143 RON | 8.216 RON | 265.724 RON | 94.560 RON | 260.336 RON | 530.498 RON | 132.170 RON | — | — |
| Profit net | 3.593 RON | 37.753 RON | 16.093 RON | 2.923 RON | 34.716 RON | 13.576 RON | -3.238 RON | 9.032 RON | -5.496 RON | -2.140 RON | -3.059 RON |
| Total active | 49.074 RON | 93.899 RON | 58.439 RON | 61.362 RON | 133.176 RON | 128.410 RON | 173.161 RON | 184.864 RON | 147.607 RON | 163.809 RON | 161.555 RON |
Comparație cu 924 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 78), pentru anul 2023.
Peste 40% dintre firmele comparabile
Peste 20% dintre firmele comparabile
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 46% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active circulante | 49.074 RON | 93.899 RON | 58.439 RON | 61.362 RON | 133.176 RON | 128.410 RON | 173.161 RON | 184.864 RON | 147.607 RON | 163.809 RON | 161.555 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 4.593 RON | 42.346 RON | 58.439 RON | 61.362 RON | 96.078 RON | 109.654 RON | -2.038 RON | 6.994 RON | 1.497 RON | -643 RON | -3.701 RON |
|---|
| Datorii totale | 44.481 RON | 51.553 RON | 0 RON | 0 RON | 37.098 RON | 18.756 RON | 175.199 RON | 177.870 RON | 146.110 RON | 164.452 RON | 165.256 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 3 | 3 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |
|---|