Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34206162
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: VINTILĂ IONEL IOAN
Prin: VINTILĂ IONEL IOAN
Prin: VINTILĂ IONEL IOAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
263.600 RON
Profit net
175.316 RON
Capitaluri proprii
254.013 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2023 (regresie liniară pe anii raportați): 215.367 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 215.700 RON | 197.530 RON | 173.430 RON | 110.186 RON | 179.098 RON | 69.490 RON | 285.595 RON | 263.600 RON |
| Profit net | 131.793 RON | 167.944 RON | 123.424 RON | 86.388 RON | 110.855 RON | 44.704 RON | 214.771 RON | 175.316 RON |
| Total active | 197.837 RON | 257.676 RON | 368.492 RON | 456.353 RON | 481.265 RON | 526.976 RON | 581.634 RON | 327.702 RON |
| Active imobilizate | 136 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante |
Comparație cu 79 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 77), pentru anul 2022.
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 87% dintre firmele comparabile
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 73% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 197.701 RON |
| 257.676 RON |
| 368.492 RON |
| 456.353 RON |
| 481.265 RON |
| 526.976 RON |
| 581.634 RON |
| 327.702 RON |
| Capitaluri proprii | 131.993 RON | 168.184 RON | 291.608 RON | 377.996 RON | 463.951 RON | 508.655 RON | 554.855 RON | 254.013 RON |
|---|
| Datorii totale | 65.844 RON | 89.492 RON | 76.884 RON | 78.357 RON | 17.314 RON | 18.321 RON | 26.779 RON | 73.689 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|