Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34224606
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
517.319 RON
Profit net
44.552 RON
Capitaluri proprii
79.601 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 644.242 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | — | — | — | — | 191.061 RON | 291.668 RON | 249.520 RON | 382.824 RON | 606.894 RON | 517.319 RON |
| Profit net | -778 RON | -1.116 RON | -101 RON | -60 RON | -182 RON | 63.336 RON | 41.751 RON | 13.012 RON | 628 RON | 34.690 RON | 44.552 RON |
| Total active | 422 RON | 356 RON | 255 RON | 195 RON | 213 RON | 78.189 RON | 138.364 RON | 191.612 RON | 160.344 RON | 230.678 RON | 241.422 RON |
Comparație cu 81 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 52), pentru anul 2025.
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 57% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate |
|---|
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 105.558 RON |
| 104.668 RON |
| 94.886 RON |
| 121.715 RON |
| Active circulante | 422 RON | 356 RON | 255 RON | 195 RON | 213 RON | 78.189 RON | 138.364 RON | 86.054 RON | 55.676 RON | 135.792 RON | 119.707 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -478 RON | -1.594 RON | -1.695 RON | -1.755 RON | -1.937 RON | 61.399 RON | 103.150 RON | 13.372 RON | 14.000 RON | 35.049 RON | 79.601 RON |
|---|
| Datorii totale | 900 RON | 1.950 RON | 1.950 RON | 1.950 RON | 2.150 RON | 18.040 RON | 37.188 RON | 181.157 RON | 146.371 RON | 195.629 RON | 161.821 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 |
|---|