Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.
Atribuiri înregistrate
Valoare totală atribuită
Autorități contractante
Atribuiri publicate între 23 mai 2018 și 23 mai 2018.
Achizitie premix-uri si furaje vitaminizate
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 17 sept. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/34288995
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ALBU DANIELA
Prin: ALBU DANIELA
Prin: ALBU DANIELA
Prin: ALBU DANIELA
Prin: ALBU DANIELA
Prin: ALBU DANIELA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1 RON
Profit net
-1.805 RON
Capitaluri proprii
-19.443 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|
Comparație cu 192 firme din județul Bistriţa-Năsăud care au același domeniu de activitate (CAEN 01), pentru anul 2023.
Peste 10% dintre firmele comparabile
Peste 25% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Cifră de afaceri | 45.550 RON | 71.618 RON | 135.249 RON | 98.639 RON | 41.568 RON | 27.511 RON | 22.792 RON | 2.815 RON | 1 RON | — | — |
|---|
| Profit net | 9.261 RON | 3.583 RON | 1.922 RON | 13.282 RON | -8.735 RON | -11.020 RON | -8.051 RON | -4.962 RON | -2.500 RON | -10.718 RON | -1.805 RON |
|---|
| Total active | 40.068 RON | 39.176 RON | 66.928 RON | 109.463 RON | 96.641 RON | 94.569 RON | 91.769 RON | 81.553 RON | 77.515 RON | 10.241 RON | 8.435 RON |
|---|
| Active circulante | 40.068 RON | 39.176 RON | 66.928 RON | 109.463 RON | 96.641 RON | 94.569 RON | 91.769 RON | 81.553 RON | 77.515 RON | 10.241 RON | 8.435 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 9.561 RON | 13.144 RON | 15.066 RON | 28.348 RON | 19.613 RON | 8.593 RON | 542 RON | -4.420 RON | -6.920 RON | -17.638 RON | -19.443 RON |
|---|
| Datorii totale | 30.507 RON | 26.032 RON | 51.862 RON | 81.115 RON | 77.028 RON | 85.976 RON | 91.227 RON | 85.973 RON | 84.435 RON | 27.879 RON | 27.878 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|