Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34314156
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: CHIRIAC ILIE
Prin: CHIRIAC ILIE
Prin: CHIRIAC ILIE
Prin: CHIRIAC ILIE
Prin: CHIRIAC ILIE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
305.460 RON
Profit net
797 RON
Capitaluri proprii
61.913 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 303.904 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 125.024 RON | 167.510 RON | 116.606 RON | 239.565 RON | 269.915 RON | 201.223 RON | 279.039 RON | 221.703 RON | 196.257 RON | 280.572 RON | 305.460 RON |
| Profit net | 45.908 RON | 43.898 RON | 15.317 RON | 47.392 RON | 44.992 RON | 17.987 RON | 77.750 RON | 35.996 RON | 5.893 RON | 64.804 RON | 797 RON |
| Total active | 58.028 RON | 57.183 RON | 29.552 RON | 82.038 RON | 73.880 RON | 43.997 RON | 93.658 RON | 59.086 RON | 65.802 RON | 137.049 RON | 151.015 RON |
Comparație cu 720 firme din județul Mehedinţi care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 66% dintre firmele comparabile
Peste 40% dintre firmele comparabile
Peste 83% dintre firmele comparabile
Peste 18% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate |
|---|
| — |
| 4.217 RON |
| 3.117 RON |
| 2.017 RON |
| 917 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 58.028 RON | 52.966 RON | 26.435 RON | 80.021 RON | 72.963 RON | 43.997 RON | 93.658 RON | 59.086 RON | 65.802 RON | 137.049 RON | 151.015 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 46.108 RON | 44.098 RON | 17.265 RON | 49.341 RON | 53.333 RON | 25.696 RON | 78.183 RON | 36.196 RON | 32.089 RON | 67.871 RON | 61.913 RON |
|---|
| Datorii totale | 11.920 RON | 13.085 RON | 12.287 RON | 32.697 RON | 20.547 RON | 18.301 RON | 15.475 RON | 22.890 RON | 33.713 RON | 69.178 RON | 89.102 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
|---|