Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

BC

BASCHET CLUB STOMART S.R.L.

Municipiul Iași, Iași
funcțiuneProfil nerevendicat
CUI
34355199
Nr. reg.
J2015000630225
Înființată
4 sept. 2015
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
8551

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

938,3 K RON

2025

Profit net

-402,2 K RON

2025

Angajați

1

2025

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
8551 — Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
Formă juridică
SRL

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(1)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 09/04/2015

    Înființarea companiei

  2. 2023-02-01

    Înregistrare în scopuri de TVA

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. CHIȘINĂULUI, Nr. 132, CLĂDIREA C4, CORP C4-T8-10S ȘI CORP C4-T11-12, BIROUL 2, Municipiul Iași, Iași, Romania
Data înregistrării
09/04/2015

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/34355199

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei BASCHET CLUB STOMART S.R.L. este 34355199.

BASCHET CLUB STOMART S.R.L. este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2015000630225, din data de 09/04/2015.

BASCHET CLUB STOMART S.R.L. are sediul social la adresa Str. CHIȘINĂULUI, Nr. 132, CLĂDIREA C4, CORP C4-T8-10S ȘI CORP C4-T11-12, BIROUL 2, Municipiul Iași, Iași, România.

Activitatea principală este CAEN 8551 — Învățământ în domeniul sportiv și recreațional.

Nu, BASCHET CLUB STOMART S.R.L. nu este în prezent înregistrată în scopuri de TVA.

Da, conform datelor publice ANAF, BASCHET CLUB STOMART S.R.L. este activă.

În 2025, BASCHET CLUB STOMART S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 938.301 RON, cu 1 angajați.

Companii similare

GYM VIBE S.R.L.
Municipiul Iaşi
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
TORNADO GYM S.R.L.
Municipiul Iaşi
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
SPORTFIT SOLUTIONS S.R.L.
Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
NARCISA FITNESS S.R.L.
Municipiul Iaşi
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
SPORT UNIFY CORPORATION S.R.L.
Municipiul Iaşi
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
SPORT WAY S.R.L.
Sat Rediu, Comuna Rediu
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
SWIMMING GRUP S.R.L.
Municipiul Iaşi
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
CTA TENNIS S.R.L.
Municipiul Iaşi
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
GYM VIBE S.R.L.Municipiul IaşiIaşiÎnvățământ în domeniul sportiv și recreațional
TORNADO GYM S.R.L.Municipiul IaşiIaşiÎnvățământ în domeniul sportiv și recreațional
SPORTFIT SOLUTIONS S.R.L.Sat Valea Lupului, Comuna Valea LupuluiIaşiÎnvățământ în domeniul sportiv și recreațional
NARCISA FITNESS S.R.L.Municipiul IaşiIaşiÎnvățământ în domeniul sportiv și recreațional
SPORT UNIFY CORPORATION S.R.L.Municipiul IaşiIaşiÎnvățământ în domeniul sportiv și recreațional
SPORT WAY S.R.L.Sat Rediu, Comuna RediuIaşiÎnvățământ în domeniul sportiv și recreațional
SWIMMING GRUP S.R.L.Municipiul IaşiIaşiÎnvățământ în domeniul sportiv și recreațional
CTA TENNIS S.R.L.Municipiul IaşiIaşiÎnvățământ în domeniul sportiv și recreațional

Contact

Str. CHIȘINĂULUI, Nr. 132, CLĂDIREA C4, CORP C4-T8-10S ȘI CORP C4-T11-12, BIROUL 2 · Municipiul Iași, Iași

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
938.301 RON−14%
Profit net
-402.243 RON>−999%
Angajați
1
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
1 feb. 2023

Verificat ultima dată la 27 iul. 2026

Explorează

  • Firme din Iași
  • Firme cu același domeniu: Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
  • Neplătitor de TVA

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.

  • Pierdere netă în 2025
  • Capitaluri proprii negative în 2025 — societatea are datorii mai mari decât activele
  • Grad de îndatorare ridicat: datoriile reprezintă 226% din active
  • Lichiditate curentă sub 1 (0.18) — activele circulante nu acoperă datoriile

Cifră de afaceri

938.301 RON

-14,4%

Profit net

-402.243 RON

-2.405,9%

Capitaluri proprii

-350.734 RON

-780,9%

Număr mediu salariați

1

-66,7%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 917.931 RON

10din 100Risc critic — clasa D

Cum a fost calculat

  • LichiditateCritică2/25
  • CapitalizareCapitaluri negative0/25
  • ProfitabilitatePierdere2/25
  • TendințăÎn scădere6/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
0,18

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
0,18

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
226,3 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
-42,9 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
-127 %
Cifră de afaceri / salariat
938.301 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator20152016201720182019202020212022202320242025

Comparație cu 497 firme din județul Iaşi care au același domeniu de activitate (CAEN 85), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri938.301 RON
    P25 29.250 RONMediană 110.160 RONP75 274.050 RON

    Peste 96% dintre firmele comparabile

  • Profit net-402.243 RON
    P25 -9.792 RONMediană 3.113 RONP75 31.375 RON

    Peste 0% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați1
    P25 1Mediană 1P75 2

    Peste 66% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat938.301 RON
    P25 62.531 RONMediană 102.507 RONP75 186.176 RON

    Peste 99% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

Cifră de afaceri62.221 RON187.080 RON219.712 RON240.625 RON226.086 RON70.225 RON229.073 RON286.998 RON739.068 RON1.095.976 RON938.301 RON
Profit net24.810 RON36.031 RON4.554 RON8.253 RON-29.656 RON12.368 RON53.916 RON89.091 RON14.503 RON17.444 RON-402.243 RON
Total active26.406 RON63.023 RON62.576 RON84.202 RON57.814 RON61.290 RON112.706 RON96.399 RON399.873 RON295.273 RON316.790 RON
Active imobilizate340 RON—13.417 RON11.117 RON8.817 RON6.517 RON4.217 RON1.917 RON243.182 RON245.919 RON190.813 RON
Active circulante26.066 RON63.023 RON49.159 RON73.085 RON48.997 RON54.773 RON108.489 RON94.482 RON156.691 RON49.354 RON125.977 RON
Capitaluri proprii25.010 RON61.041 RON65.594 RON73.847 RON44.192 RON56.559 RON110.475 RON89.331 RON34.064 RON51.508 RON-350.734 RON
Datorii totale1.396 RON1.982 RON2.622 RON62.406 RON34.273 RON25.382 RON2.231 RON7.068 RON411.984 RON432.996 RON716.908 RON
Număr mediu salariați23452222231

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă