Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 15 mar. 2024 și 15 mar. 2024.
Lucrari de reparatii pavimente si pereti cladiri
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34391434
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: CIOCHINĂ RICĂ-RELU
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.013.167 RON
Profit net
2.267 RON
Capitaluri proprii
-296.467 RON
Număr mediu salariați
5
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 828.217 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 70 RON | 16.944 RON | 30.665 RON | 161.538 RON | 186.860 RON | 267.133 RON | 322.784 RON | 277.087 RON | 530.647 RON | 642.556 RON | 1.013.167 RON |
| Profit net | -1.080 RON | 5.528 RON | 6.469 RON | -1.528 RON | -60.587 RON | 74.895 RON | 55.650 RON | -180.002 RON | -198.673 RON | 396 RON | 2.267 RON |
| Total active | 670 RON | 4.792 RON | 23.977 RON | 49.600 RON | 35.815 RON | 66.183 RON | 117.686 RON | 50.082 RON | 46.146 RON | 58.542 RON |
Comparație cu 275 firme din județul Brăila care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2025.
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 41% dintre firmele comparabile
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 67% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 141.978 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 5.005 RON |
|---|
| Active circulante | 670 RON | 4.792 RON | 23.977 RON | 49.600 RON | 35.815 RON | 66.183 RON | 117.686 RON | 50.082 RON | 46.146 RON | 58.542 RON | 136.973 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -880 RON | 4.648 RON | 11.118 RON | 9.589 RON | -50.998 RON | 23.896 RON | 79.546 RON | -100.456 RON | -299.129 RON | -298.734 RON | -296.467 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.550 RON | 144 RON | 12.859 RON | 40.011 RON | 86.813 RON | 42.287 RON | 18.640 RON | 150.538 RON | 345.275 RON | 357.276 RON | 438.445 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | 2 | 4 | 7 | 8 | 5 | 6 | 6 | 2 | 5 |
|---|