Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
CA

CÂMPURI AURII COOPERATIVA AGRICOLĂ

Municipiul Vaslui, Vaslui
radiatăProfil nerevendicat
CUI
34480418
Nr. reg.
C2020000003048
Înființată
5 nov. 2015
Formă juridică
CA
Cod CAEN
0150

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

167,5 mil. RON

2024

Profit net

294,7 K RON

2024

Angajați

1

2024

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
0150 — Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)
Formă juridică
CA

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(6)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Companii conectate

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 11/05/2015

    Înființarea companiei

  2. 2020-04-24

    Înregistrare în scopuri de TVA

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. DECEBAL, Nr. 16, Et. 4, CP 730227, tronson 2,birou 8, Municipiul Vaslui, Vaslui, Romania
Cod poștal
730227
Data înregistrării
11/05/2015

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/34480418

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei CÂMPURI AURII COOPERATIVA AGRICOLĂ este 34480418.

CÂMPURI AURII COOPERATIVA AGRICOLĂ este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul C2020000003048, din data de 11/05/2015.

CÂMPURI AURII COOPERATIVA AGRICOLĂ are sediul social la adresa Str. DECEBAL, Nr. 16, Et. 4, CP 730227, tronson 2,birou 8, Municipiul Vaslui, Vaslui, România.

Activitatea principală este CAEN 0150 — Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor).

Nu, CÂMPURI AURII COOPERATIVA AGRICOLĂ nu este în prezent înregistrată în scopuri de TVA.

Da, conform datelor publice ANAF, CÂMPURI AURII COOPERATIVA AGRICOLĂ este activă.

În 2024, CÂMPURI AURII COOPERATIVA AGRICOLĂ a raportat o cifră de afaceri de 167.489.298 RON, cu 1 angajați.

Companii similare

STARTAGRI 21 S.R.L.
Sat Broşteni, Comuna Ivăneşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
ITRINAGRO SRL
Sat Şişcani, Comuna Hoceni
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
GRECZAGRI S.R.L.
Sat Davideşti, Comuna Pădureni
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
LA FERMA ANCUŢEI S.R.L.
Sat Şişcani, Comuna Hoceni
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
STATIVĂ MIHAI SVN S.R.L.
Sat Draxeni, Comuna Rebricea
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
FANION SRL
Sat Muntenii de Jos, Comuna Muntenii de Jos
Același județ
Vezi profilul
GOLDENBAN SRL
Municipiul Bârlad
Același județ
Vezi profilul
EUVASAGRI S.R.L.
Sat Oprişiţa, Comuna Poieneşti
Același județ
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
STARTAGRI 21 S.R.L.Sat Broşteni, Comuna IvăneştiVasluiActivități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)
ITRINAGRO SRLSat Şişcani, Comuna HoceniVasluiActivități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)
GRECZAGRI S.R.L.Sat Davideşti, Comuna PădureniVasluiActivități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)
LA FERMA ANCUŢEI S.R.L.Sat Şişcani, Comuna HoceniVasluiActivități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)
STATIVĂ MIHAI SVN S.R.L.Sat Draxeni, Comuna RebriceaVasluiActivități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)
FANION SRLSat Muntenii de Jos, Comuna Muntenii de JosVasluiActivități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)
GOLDENBAN SRLMunicipiul BârladVasluiActivități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)
EUVASAGRI S.R.L.Sat Oprişiţa, Comuna PoieneştiVasluiActivități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)

Contact

Str. DECEBAL, Nr. 16, Et. 4, CP 730227, tronson 2,birou 8 · Municipiul Vaslui, Vaslui

Situație financiară

Anul 2024

Cifră de afaceri
167.489.298 RON+59%
Profit net
294.651 RON−25%
Angajați
1
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
24 apr. 2020

Verificat ultima dată la 27 iul. 2026

Explorează

  • Firme din Vaslui
  • Firme cu același domeniu: Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)

Firmă radiată din Registrul Comerțului

Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.

Stare în registru: radiată

Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.

  • Neplătitor de TVA

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.

Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (6 persoane verificate).

  • FYN INVEST DANMARK SRLCovasna · radiată

    Prin: CÎRCIU FLORINA-SIMINA, ONCIOIU ANDREI

  • AGRICALL INVEST SRLBacău

    Prin: GRĂDINARU FLORIN

  • AGROMEC ZORLENI S.A.Bacău · radiată

    Prin: ONCIOIU ANDREI

  • ANNARES BUILDING S.R.L.Bucureşti

    Prin: ZAHARIA NICU

  • EMAVAL TRANS SRLGalaţi · radiată

    Prin: ZAHARIA NICU

  • EURO RIN SRLBacău

    Prin: ONCIOIU ANDREI

  • FERMA AVICOLĂ ŞERBAN SRLIaşi · radiată

    Prin: ŞERBAN LUCIAN-NICOLAE

  • INTERNATIONAL QUEEN BUSINESS SRLIlfov · radiată

    Prin: GRĂDINARU FLORIN

  • MOARA GRĂDINARU SRLVrancea · radiată

    Prin: GRĂDINARU FLORIN

  • PAVLUMI LEARNING S.R.L.Brăila

    Prin: ZAHARIA NICU

  • PROPDRWIZARD S.R.L.Prahova

    Prin: ZAHARIA NICU

  • RACS CO SRLConstanţa

    Prin: ZAHARIA NICU

Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.

  • Grad de îndatorare ridicat: datoriile reprezintă 93% din active
  • Lichiditate curentă sub 1 (0.88) — activele circulante nu acoperă datoriile
  • Ultima situație financiară depusă este pentru 2024

Cifră de afaceri

167.489.298 RON

58,8%

Profit net

294.651 RON

-24,9%

Capitaluri proprii

1.175.194 RON

31,9%

Număr mediu salariați

1

-50,0%

Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 197.051.607 RON

34din 100Risc critic — clasa D

Cum a fost calculat

  • LichiditateSlabă6/25
  • CapitalizareSlabă5/25
  • ProfitabilitateMarjă redusă9/25
  • TendințăMixtă14/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2024

Lichiditate curentă
0,88

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
0,88

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
92,7 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
0,2 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
0,3 %
Cifră de afaceri / salariat
167.489.298 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator2015201620172018201920202021202220232024
Cifră de afaceri

Comparație cu 360 firme din județul Vaslui care au același domeniu de activitate (CAEN 01), pentru anul 2024.

  • Cifră de afaceri167.489.298 RON
    P25 86.639 RONMediană 428.444 RONP75 1.193.124 RON

    Peste 100% dintre firmele comparabile

  • Profit net294.651 RON
    P25 -15.145 RONMediană 10.812 RONP75 89.923 RON

    Peste 89% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați1
    P25 1Mediană 2P75 5

    Peste 42% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat167.489.298 RON
    P25 157.082 RONMediană 290.882 RONP75 459.536 RON

    Peste 100% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă
—
—
—
—
—
—
46.354.349 RON
62.459.319 RON
105.478.966 RON
167.489.298 RON
Profit net-59.887 RON-77.812 RON-22.451 RON-204 RON4.596 RON90.283 RON14.219 RON338.481 RON392.206 RON294.651 RON
Total active87.049 RON26.736 RON762 RON762 RON5.033 RON3.114.016 RON37.786.127 RON24.012.534 RON145.535.146 RON117.316.198 RON
Active imobilizate———————144.202 RON3.993.965 RON21.953.329 RON
Active circulante87.049 RON26.736 RON762 RON762 RON5.033 RON3.114.016 RON37.786.127 RON23.868.332 RON141.541.181 RON95.362.869 RON
Capitaluri proprii80.113 RON2.301 RON-20.150 RON-20.355 RON-15.555 RON89.928 RON154.447 RON499.036 RON891.242 RON1.175.194 RON
Datorii totale6.936 RON24.435 RON20.912 RON21.117 RON20.588 RON3.024.088 RON37.631.680 RON16.090.785 RON137.225.439 RON108.718.291 RON
Număr mediu salariați11——0—1221