Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34538420
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: TEIANU FLORENTIN
Prin: TEIANU FLORENTIN
Prin: TEIANU FLORENTIN
Prin: TEIANU FLORENTIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
62.082 RON
Profit net
-119.589 RON
Capitaluri proprii
199.502 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 240.624 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 2.053 RON | 151.629 RON | 219.618 RON | 110.511 RON | 252.342 RON | 237.306 RON | 226.075 RON | 264.641 RON | 260.432 RON | 62.082 RON |
| Profit net | -7.919 RON | 6.900 RON | 2.094 RON | 2.155 RON | 103.048 RON | 146.182 RON | 63.064 RON | 32.301 RON | 23.692 RON | -119.589 RON |
| Total active | 2.576 RON | 119.374 RON | 33.024 RON | 27.951 RON | 137.051 RON | 284.814 RON | 325.743 RON | 306.621 RON | 325.240 RON | 227.570 RON |
| Active imobilizate | 195 RON |
Comparație cu 5095 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2024.
Peste 19% dintre firmele comparabile
Peste 6% dintre firmele comparabile
Peste 63% dintre firmele comparabile
Peste 7% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 2.381 RON | 119.374 RON | 33.024 RON | 27.951 RON | 137.051 RON | 284.814 RON | 325.743 RON | 306.621 RON | 325.240 RON | 227.570 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -7.719 RON | -819 RON | 1.275 RON | 3.430 RON | 106.477 RON | 252.659 RON | 315.723 RON | 295.399 RON | 319.091 RON | 199.502 RON |
|---|
| Datorii totale | 10.295 RON | 120.193 RON | 31.749 RON | 24.521 RON | 30.574 RON | 32.155 RON | 10.020 RON | 11.222 RON | 6.149 RON | 28.068 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
|---|