Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34578077
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
4.349.838 RON
Profit net
2.159.673 RON
Capitaluri proprii
2.160.288 RON
Număr mediu salariați
26
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 2.928.722 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 219.280 RON | 219.124 RON | 219.590 RON | 298.920 RON | 299.650 RON | 299.758 RON | 299.564 RON | 299.778 RON | 1.094.660 RON | 3.286.440 RON | 4.349.838 RON |
| Profit net | 91.201 RON | -49.495 RON | -38.157 RON | 30.017 RON | 46.862 RON | 13.262 RON | 22.388 RON | 123.755 RON | 121.369 RON | 2.087.158 RON | 2.159.673 RON |
| Total active | 146.370 RON | 166.990 RON | 115.174 RON | 92.452 RON | 143.311 RON | 127.867 RON | 153.842 RON | 292.394 RON | 616.380 RON | 3.277.793 RON | 4.756.692 RON |
Comparație cu 95 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 14), pentru anul 2025.
Peste 92% dintre firmele comparabile
Peste 99% dintre firmele comparabile
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 79% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 54.800 RON | 47.950 RON | 23.485 RON |
|---|
| Active circulante | 146.370 RON | 166.990 RON | 115.174 RON | 92.452 RON | 143.311 RON | 127.867 RON | 153.842 RON | 292.394 RON | 561.580 RON | 3.229.843 RON | 4.733.207 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 91.401 RON | 41.906 RON | 4.049 RON | 34.067 RON | 80.929 RON | 13.890 RON | 24.278 RON | 125.033 RON | 146.402 RON | 2.089.791 RON | 2.160.288 RON |
|---|
| Datorii totale | 54.969 RON | 125.084 RON | 111.125 RON | 58.385 RON | 62.382 RON | 113.977 RON | 129.564 RON | 167.361 RON | 469.978 RON | 1.188.002 RON | 2.384.831 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 20 | 20 | 16 | 12 | 11 | 14 | 14 | 16 | 26 | 18 | 26 |
|---|