Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 1 apr. 2021 și 1 apr. 2022.
Servicii de Paza - Sediul Primariei Busteni
Servicii de paza Sediul Primariei Busteni
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34609920
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
772.594 RON
Profit net
132.904 RON
Capitaluri proprii
375.260 RON
Număr mediu salariați
10
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 728.873 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 24.220 RON | 208.660 RON | 225.745 RON | 450.608 RON | 160.686 RON | 189.993 RON | 392.392 RON | 551.786 RON | 617.653 RON | 772.594 RON |
| Profit net | 0 RON | 3.301 RON | 20.137 RON | 53.767 RON | 221.252 RON | 29.963 RON | 3.771 RON | 63.811 RON | 87.797 RON | 91.357 RON | 132.904 RON |
| Total active | 200 RON | 20.406 RON | 75.606 RON | 104.498 RON | 316.530 RON | 268.765 RON | 178.412 RON | 198.300 RON | 302.664 RON | 451.176 RON | 872.055 RON |
Comparație cu 74 firme din județul Prahova care au același domeniu de activitate (CAEN 80), pentru anul 2025.
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 41% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate |
|---|
| — |
| 219 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 200 RON | 20.187 RON | 75.606 RON | 104.498 RON | 316.530 RON | 268.765 RON | 178.412 RON | 198.300 RON | 302.664 RON | 451.176 RON | 872.055 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 200 RON | 3.501 RON | 23.638 RON | 57.405 RON | 238.657 RON | 168.620 RON | 132.391 RON | 133.202 RON | 150.999 RON | 242.356 RON | 375.260 RON |
|---|
| Datorii totale | 0 RON | 16.905 RON | 51.968 RON | 47.093 RON | 78.061 RON | 100.145 RON | 46.021 RON | 65.098 RON | 151.665 RON | 209.045 RON | 496.795 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | 6 | 7 | 5 | 6 | 9 | 9 | 8 | 10 |
|---|