Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 22 dec. 2016 și 22 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 59 atribuiri.
Servicii de transport si manipulare_DE LA TOMIS NR. 51 CATRE APRODUL PURICE NR.1
SERVICII DE MUTARE BUNURI
Personal relocare
Prestari servicii transport si manipulare marfa
Prestari servicii transport recuzita,arhiva si mibilier
Transport intern marfa
Prestari servicii transport piane
Servicii de manipulare
Servicii de manipulare marfuri-ANR CENTRAL
DEMONTARE/INFOLIERE BIROURI/RAFUTRI METALICE
SERVICII DE TRANSPORT SI MANIPULARE ARHIVA
Servicii de manipulare
Servicii de transport si manipulare
Servicii de manipulare
Servicii de manipulare diverse produse ANR Central
Servicii de transport si manipulare
Servicii de transport si manipulare
Servicii de transport
Servicii de manipulare diverse produse ANR Central
Servicii de mutare a două recepții (cu dimensiunile aproximative de 1m x 2m)
Servicii de transport si manipulare
Servicii de transport si manipulare
Servicii de transport si manipulare
Servicii de transport si manipulare marfa
SERVICII DE TRANSPORT SI MANIPULARE DOCUMENTE,MOBILIER, ECHIPAMENTE INFORMATICE SI CUTII
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34647193
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
289.900 RON
Profit net
97.777 RON
Capitaluri proprii
74.593 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 357.681 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 31.420 RON | 108.937 RON | 219.796 RON | 299.314 RON | 299.871 RON | 299.997 RON | 299.910 RON | 288.589 RON | 257.885 RON | 285.050 RON | 289.900 RON |
| Profit net | 14.303 RON | 50.146 RON | 74.676 RON | 41.595 RON | -89.642 RON | -101.010 RON | -42.148 RON | -44.722 RON | -25.320 RON | 98.739 RON | 97.777 RON |
| Total active | 14.978 RON | 67.033 RON | 146.026 RON | 189.961 RON | 221.865 RON | 121.551 RON | 126.090 RON | 114.112 RON | 177.678 RON | 224.133 RON |
Comparație cu 436 firme din județul Constanţa care au același domeniu de activitate (CAEN 52), pentru anul 2025.
Peste 33% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 26% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 264.405 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | 13.675 RON | 8.015 RON | 2.355 RON | — | — |
|---|
| Active circulante | 14.978 RON | 67.033 RON | 146.026 RON | 189.961 RON | 221.865 RON | 121.551 RON | 112.415 RON | 106.097 RON | 175.323 RON | 224.133 RON | 264.405 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 14.503 RON | 64.649 RON | 139.325 RON | 180.920 RON | 91.278 RON | -9.732 RON | -51.880 RON | -96.602 RON | -121.923 RON | -23.184 RON | 74.593 RON |
|---|
| Datorii totale | 794 RON | 2.705 RON | 6.701 RON | 9.041 RON | 130.587 RON | 131.283 RON | 177.970 RON | 210.714 RON | 299.601 RON | 247.317 RON | 189.812 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 1 | 3 | 2 | 2 |
|---|