Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 31 aug. 2021 și 15 iun. 2026.
Lucrari de constructii (Rev.2)
Lucrări amenajare șanț beton pentru colectarea apei pluviale
Furnizare
Pachet Foisor-Amenajarea spatiului exterior de networking
Lucrare
lucrari diverse
Reparatii acoperis Scoala Gimnaziala Ion Creanga
Lucrari de izolare termica (Rev.2)
Infiintarea serviciilor de educatie timpurie complementare in cadrul com. Ion Creanga , jud.Neamt
Furnizare
Furnizare
Servicii
Servicii
Servicii
FURNIZARE
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34675142
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: TOMA ADRIAN CIPRIAN, TOMA VALENTIN DANIEL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
548.192 RON
Profit net
-199.889 RON
Capitaluri proprii
194.161 RON
Număr mediu salariați
4
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 561.160 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 40.214 RON | 61.366 RON | 43.200 RON | 65.231 RON | 60.467 RON | 81.961 RON | 141.519 RON | 135.949 RON | 216.173 RON | 869.703 RON | 548.192 RON |
| Profit net | 8.728 RON | 1.450 RON | 13.180 RON | 30.599 RON | 45.918 RON | 28.045 RON | 9.304 RON | 32.562 RON | -25.419 RON | 395.912 RON | -199.889 RON |
| Total active | 15.868 RON | 12.965 RON | 27.171 RON | 55.516 RON | 78.714 RON | 58.121 RON | 47.882 RON | 70.036 RON | 47.342 RON | 798.794 RON | 221.300 RON |
Comparație cu 576 firme din județul Neamţ care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2025.
Peste 70% dintre firmele comparabile
Peste 4% dintre firmele comparabile
Peste 73% dintre firmele comparabile
Peste 51% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 105.878 RON |
|---|
| Active circulante | 15.868 RON | 12.965 RON | 27.171 RON | 55.516 RON | 78.714 RON | 58.121 RON | 47.882 RON | 70.036 RON | 47.342 RON | 798.794 RON | 115.422 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 8.928 RON | 10.378 RON | 23.557 RON | 23.557 RON | 23.557 RON | 23.557 RON | 23.359 RON | 23.557 RON | -1.862 RON | 394.050 RON | 194.161 RON |
|---|
| Datorii totale | 6.940 RON | 2.587 RON | 3.614 RON | 31.959 RON | 55.157 RON | 34.564 RON | 22.471 RON | 46.479 RON | 49.204 RON | 404.744 RON | 27.139 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 4 | 4 | 5 | 3 | 4 |
|---|