Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 18 oct. 2017 și 16 aug. 2023.
Se afișează cele mai recente 25 din 29 atribuiri.
RCA DACIA DUSTER
RCA REMORCA BORO
RCA PEUGEOT EXPERT
CASCO IVECO
CASCO DACIA LODGY
RCA
ASIGURARE CALATORI SI BAGAJE
RCA PEUGEOT EXPERT
Servicii de asigurare a bunurilor autoturismelor, autocarului
polite de asigurare mijloace auto
polita RCA autoturisme
asigurare CASCO camioneta
Asigurare casco autocar IVECO
asigurari obligatorii auto
asigurari auto
polita RCA autoturisme
asigurare casco autocar
servicii de asigurare si reasigurare mijloace auto
CASCO DACIA LODGY 12 LUNI
polita RCA autoturisme
CASCO IVECO CROSSWAY
polita rca autoutilitara
servicii de asigurare
polite RCA obligatorii
CASCO AUTOBUZ
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34685677
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: STOILESCU IONUŢ, STOILESCU RODICA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
17.466 RON
Profit net
979 RON
Capitaluri proprii
1.883 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 16.154 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 4.039 RON | 27.401 RON | 11.409 RON | 13.594 RON | 14.990 RON | 14.288 RON | 17.918 RON | 16.088 RON | 12.077 RON | 14.105 RON | 17.466 RON |
| Profit net | 2.391 RON | 22.102 RON | 8.878 RON | 11.738 RON | 13.864 RON | 13.457 RON | 16.741 RON | 14.982 RON | -3.675 RON | -100 RON | 979 RON |
| Total active | 3.977 RON | 24.871 RON | 10.357 RON | 12.110 RON | 14.278 RON | 27.296 RON | 26.834 RON | 15.362 RON | 1.005 RON | 905 RON | 1.883 RON |
Comparație cu 85 firme din județul Brăila care au același domeniu de activitate (CAEN 66), pentru anul 2025.
Peste 15% dintre firmele comparabile
Peste 20% dintre firmele comparabile
Peste 12% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate |
|---|
| 3.977 RON |
| 2.133 RON |
| 290 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | — | 22.738 RON | 10.067 RON | 12.110 RON | 14.278 RON | 27.296 RON | 26.834 RON | 15.362 RON | 1.005 RON | 905 RON | 1.883 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 2.591 RON | 22.342 RON | 9.118 RON | 11.978 RON | 14.104 RON | 13.697 RON | 16.981 RON | 15.222 RON | 1.005 RON | 905 RON | 1.883 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.386 RON | 2.529 RON | 1.239 RON | 132 RON | 174 RON | 13.599 RON | 9.853 RON | 140 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | 0 | — | — | 0 | — | — | — | — | — | 0 |
|---|