Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

CS

CMA STYLE PRODUCTION SRL

Sat Șelimbăr, Comuna Șelimbăr, Sibiu
reorganizare judiciară InsolvențăProfil nerevendicat
CUI
34721400
Nr. reg.
J32/623/2015
Înființată
30/06/2015
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
1512

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

426,9 K RON

2023

Profit net

-472,3 K RON

2023

Angajați

6

2023

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
1512 — Fabricarea articolelor de voiaj și marochinărie și a articolelor de harnașament
Formă juridică
SRL

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator judiciar provizoriu(1)
administrator special(1)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Companii conectate

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 2022-08-01

    Înregistrare în scopuri de TVA

  2. 30/06/2015

    Înființarea companiei

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. CAMIL RESSU, Nr. 16, CP 557260, Sat Șelimbăr, Comuna Șelimbăr, Sibiu, Romania
Cod poștal
557260
Data înregistrării
30/06/2015

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/34721400

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei CMA STYLE PRODUCTION SRL este 34721400.

CMA STYLE PRODUCTION SRL este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J32/623/2015, din data de 30/06/2015.

CMA STYLE PRODUCTION SRL are sediul social la adresa Str. CAMIL RESSU, Nr. 16, CP 557260, Sat Șelimbăr, Comuna Șelimbăr, Sibiu, România.

Activitatea principală este CAEN 1512 — Fabricarea articolelor de voiaj și marochinărie și a articolelor de harnașament.

Nu, CMA STYLE PRODUCTION SRL nu este în prezent înregistrată în scopuri de TVA.

Da, conform datelor publice ANAF, CMA STYLE PRODUCTION SRL este activă.

În 2023, CMA STYLE PRODUCTION SRL a raportat o cifră de afaceri de 426.946 RON, cu 6 angajați.

Companii similare

NEXT PROD SERVICII S.R.L.
Municipiul Sibiu
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
CAMAC CORP S.R.L.
Municipiul Sibiu
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
NEXT PROD GRUP FASHION & ACCESORIES SRL
Municipiul Sibiu
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
SOMAREST SRL
Mun. Sibiu
Același județ
Vezi profilul
HIPIC PROD IMPEX SRL
Mun. Sibiu
Același județ
Vezi profilul
MINORONZONI SRL BERGAMO SUCURSALA SIBIU
Mun. Sibiu
Același județ
Vezi profilul
CECCO BRUNA 2011 SRL
Mun. Sibiu
Același județ
Vezi profilul
2 FASHION PRODUCTION S.R.L.
Mun. Sibiu
Același județ
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
NEXT PROD SERVICII S.R.L.Municipiul SibiuSibiuFabricarea articolelor de voiaj și marochinărie și a articolelor de harnașament
CAMAC CORP S.R.L.Municipiul SibiuSibiuFabricarea articolelor de voiaj și marochinărie și a articolelor de harnașament
NEXT PROD GRUP FASHION & ACCESORIES SRLMunicipiul SibiuSibiuFabricarea articolelor de voiaj și marochinărie și a articolelor de harnașament
SOMAREST SRLMun. SibiuSibiu—
HIPIC PROD IMPEX SRLMun. SibiuSibiu—
MINORONZONI SRL BERGAMO SUCURSALA SIBIUMun. SibiuSibiu—
CECCO BRUNA 2011 SRLMun. SibiuSibiu—
2 FASHION PRODUCTION S.R.L.Mun. SibiuSibiu—

Contact

Str. CAMIL RESSU, Nr. 16, CP 557260 · Sat Șelimbăr, Comuna Șelimbăr, Sibiu

Situație financiară

Anul 2023

Cifră de afaceri
426.946 RON−22%
Profit net
-472.349 RON−15%
Angajați
6
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
1 aug. 2022

Verificat ultima dată la 27 iul. 2026

Explorează

  • Firme din Sibiu
  • Firme din Șelimbăr
  • Firme cu același domeniu: Fabricarea articolelor de voiaj și marochinărie și a articolelor de harnașament

Firmă aflată în procedură de insolvență

Registrul Comerțului înregistrează o procedură de insolvență, reorganizare judiciară sau faliment pentru această firmă. Verifică situația la zi înainte de a încheia un contract.

Stare în registru: reorganizare judiciară

Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.

  • Neplătitor de TVA

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.

Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).

Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.

Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.

Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.

  • Pierdere netă în 2023
  • Capitaluri proprii negative în 2023 — societatea are datorii mai mari decât activele
  • Grad de îndatorare ridicat: datoriile reprezintă 144% din active
  • Lichiditate curentă sub 1 (0.68) — activele circulante nu acoperă datoriile
  • Ultima situație financiară depusă este pentru 2023

Cifră de afaceri

426.946 RON

-21,9%

Profit net

-472.349 RON

-15,4%

Capitaluri proprii

-947.169 RON

-99,5%

Număr mediu salariați

6

-53,8%

Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 397.685 RON

14din 100Risc critic — clasa D

Cum a fost calculat

  • LichiditateSlabă6/25
  • CapitalizareCapitaluri negative0/25
  • ProfitabilitatePierdere2/25
  • TendințăÎn scădere6/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2023

Lichiditate curentă
0,68

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
0,68

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
143,5 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
-110,6 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
-21,7 %
Cifră de afaceri / salariat
71.158 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator201520162017201820192020202120222023
Cifră de afaceri83.775 RON

Comparație cu 42 firme din județul Sibiu care au același domeniu de activitate (CAEN 15), pentru anul 2023.

  • Cifră de afaceri426.946 RON
    P25 114.563 RONMediană 1.524.842 RONP75 9.615.412 RON

    Peste 43% dintre firmele comparabile

  • Profit net-472.349 RON
    P25 -66.091 RONMediană 17.568 RONP75 378.820 RON

    Peste 17% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați6
    P25 2Mediană 21P75 84

    Peste 44% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat71.158 RON
    P25 84.515 RONMediană 123.209 RONP75 194.294 RON

    Peste 17% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

203.069 RON
—
—
—
113.082 RON
50.500 RON
546.841 RON
426.946 RON
Profit net265 RON-236.544 RON-23.262 RON-949 RON-36.923 RON106.285 RON25.547 RON-409.214 RON-472.349 RON
Total active63.596 RON33.503 RON160 RON153 RON66 RON225.188 RON531.166 RON1.329.346 RON2.176.431 RON
Active imobilizate561 RON——————66.183 RON42.117 RON
Active circulante63.035 RON33.503 RON160 RON153 RON66 RON225.188 RON531.166 RON1.263.163 RON2.134.314 RON
Capitaluri proprii465 RON-236.079 RON-259.041 RON-259.991 RON-296.914 RON-190.629 RON-165.083 RON-474.820 RON-947.169 RON
Datorii totale63.131 RON269.582 RON259.201 RON260.144 RON296.980 RON415.817 RON696.249 RON1.804.166 RON3.123.600 RON
Număr mediu salariați9900000136

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă