Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34758000
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: COJOC IOAN-BOGDAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
2.134.863 RON
Profit net
189.698 RON
Capitaluri proprii
917.049 RON
Număr mediu salariați
6
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.933.413 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 132.900 RON | 169.970 RON | 137.136 RON | 128.760 RON | 423.728 RON | 1.059.486 RON | 904.156 RON | 853.955 RON | 1.274.056 RON | 1.542.830 RON | 2.134.863 RON |
| Profit net | 19.013 RON | 43.055 RON | 54.847 RON | -31.071 RON | 78.941 RON | 59.383 RON | 29.984 RON | 39.434 RON | 163.750 RON | 269.815 RON | 189.698 RON |
| Total active | 70.118 RON | 135.951 RON | 192.169 RON | 325.742 RON | 334.232 RON | 398.153 RON | 545.841 RON | 630.284 RON | 757.195 RON | 1.054.435 RON | 1.139.815 RON |
Comparație cu 16 firme din județul Neamţ care au același domeniu de activitate (CAEN 64), pentru anul 2025.
Peste 75% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 73% dintre firmele comparabile
Peste 58% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active circulante | 70.118 RON | 135.951 RON | 192.169 RON | 325.742 RON | 334.232 RON | 398.153 RON | 545.841 RON | 630.284 RON | 757.195 RON | 1.054.435 RON | 1.139.815 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 19.213 RON | 62.268 RON | 117.115 RON | 86.043 RON | 164.984 RON | 224.368 RON | 254.352 RON | 293.786 RON | 457.536 RON | 727.351 RON | 917.049 RON |
|---|
| Datorii totale | 50.905 RON | 73.683 RON | 75.054 RON | 239.699 RON | 169.248 RON | 173.785 RON | 291.489 RON | 336.498 RON | 299.659 RON | 327.084 RON | 222.766 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | 2 | 3 | 4 | 4 | 4 | 2 | 3 | 5 | 6 |
|---|