Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 28 oct. 2025 și 11 mar. 2026.
Remorca Transport Utilaje 3500 kg Lorries 361x175 cm
REMORCA 750 KG2 AXE REPO 260X135X78 CM
Remorca auto pentru H Tulucesti
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34789465
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
2.482.626 RON
Profit net
221.002 RON
Capitaluri proprii
218.262 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 2.438.084 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 78.783 RON | 219.361 RON | 219.563 RON | — | 420 RON | — | — | — | — | — | 2.482.626 RON |
| Profit net | 21.325 RON | 69.108 RON | 50.594 RON | -2.090 RON | -515 RON | -650 RON | -12.261 RON | -1.015 RON | -1.007 RON | -958 RON | 221.002 RON |
| Total active | 24.193 RON | 81.152 RON | 74.809 RON | 67.318 RON | 62.643 RON | 65.466 RON | 35.865 RON | 979 RON | 718 RON | 541 RON | 892.002 RON |
Comparație cu 13757 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 90% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate | 1.618 RON | 215 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | 28.647 RON |
|---|
| Active circulante | 22.575 RON | 80.937 RON | 74.809 RON | 67.318 RON | 62.643 RON | 65.466 RON | 35.865 RON | 979 RON | 718 RON | 541 RON | 863.355 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 21.525 RON | 79.970 RON | 50.834 RON | 48.744 RON | 48.228 RON | 47.579 RON | 35.318 RON | -775 RON | -1.782 RON | -2.740 RON | 218.262 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.668 RON | 1.182 RON | 23.975 RON | 18.574 RON | 14.415 RON | 17.887 RON | 547 RON | 1.754 RON | 2.500 RON | 3.281 RON | 674.299 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — |
|---|