Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34883976
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: DINU CĂTĂLIN MARIUS
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
47.674 RON
Profit net
19.120 RON
Capitaluri proprii
-51.016 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 82.190 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 161.005 RON | 11.238 RON | 11.000 RON | 20.997 RON | 10.413 RON | — | 47.324 RON | 299.231 RON | 50.211 RON | 34.127 RON | 47.674 RON |
| Profit net | 75.782 RON | -1.450 RON | 724 RON | 8.121 RON | 3.032 RON | -592 RON | 14.981 RON | 68.259 RON | -31.664 RON | -89.021 RON | 19.120 RON |
| Total active | 97.917 RON | 50.368 RON | 8.208 RON | 17.393 RON | 8.446 RON | 2.694 RON | 24.817 RON | 94.243 RON | 164.966 RON | 57.161 RON | 29.471 RON |
Comparație cu 1246 firme din județul Prahova care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 19% dintre firmele comparabile
Peste 46% dintre firmele comparabile
Peste 8% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate | 804 RON | 502 RON | 201 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 97.113 RON | 49.866 RON | 8.007 RON | 17.393 RON | 8.446 RON | 2.694 RON | 24.817 RON | 94.243 RON | 164.966 RON | 57.161 RON | 29.471 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 75.982 RON | 2.120 RON | 4.294 RON | 12.415 RON | 3.286 RON | 2.694 RON | 17.675 RON | 68.499 RON | 18.885 RON | -70.136 RON | -51.016 RON |
|---|
| Datorii totale | 21.935 RON | 48.248 RON | 3.914 RON | 4.978 RON | 5.160 RON | 0 RON | 7.142 RON | 25.744 RON | 146.081 RON | 127.297 RON | 80.487 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 0 | — | 0 | — | — | 1 | 0 | 0 |
|---|