Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34899239
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: PÁL LEVENTE
Prin: PÁL LEVENTE
Prin: PÁL LEVENTE
Prin: PÁL IBOLYA
Prin: PÁL LEVENTE
Prin: PÁL LEVENTE
Prin: PÁL LEVENTE
Prin: PÁL LEVENTE
Prin: PÁL LEVENTE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
132.128 RON
Profit net
-32.447 RON
Capitaluri proprii
26.447 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 103.072 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 16.895 RON | 50.335 RON | 46.570 RON | 87.647 RON | 53.069 RON | 67.105 RON | 86.922 RON | 60.428 RON | 75.405 RON | 56.718 RON | 132.128 RON |
| Profit net | -5.075 RON | -21.176 RON | 1.115 RON | 14.601 RON | -28.906 RON | 25.779 RON | 32.341 RON | 11.495 RON | 21.776 RON | 26.744 RON | -32.447 RON |
| Total active | 5.063 RON | 291 RON | 633 RON | 439 RON | 694 RON | 2.962 RON | 24.055 RON | 34.791 RON | 39.340 RON | 59.979 RON | 31.590 RON |
Comparație cu 130 firme din județul Harghita care au același domeniu de activitate (CAEN 96), pentru anul 2025.
Peste 62% dintre firmele comparabile
Peste 9% dintre firmele comparabile
Peste 59% dintre firmele comparabile
Peste 63% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active circulante | 5.063 RON | 291 RON | 633 RON | 439 RON | 694 RON | 2.962 RON | 24.055 RON | 34.791 RON | 39.340 RON | 59.979 RON | 31.590 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -4.875 RON | -26.051 RON | -24.936 RON | -10.335 RON | -39.241 RON | -13.462 RON | 18.880 RON | 30.374 RON | 32.150 RON | 58.894 RON | 26.447 RON |
|---|
| Datorii totale | 9.938 RON | 26.342 RON | 25.569 RON | 10.774 RON | 39.935 RON | 16.424 RON | 5.175 RON | 4.417 RON | 7.190 RON | 1.085 RON | 5.143 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|