Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34913040
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
252.019 RON
Profit net
139.446 RON
Capitaluri proprii
-60.659 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 116.896 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 18.900 RON | 84.650 RON | 100.014 RON | 34.535 RON | 66.329 RON | 35.100 RON | 32.900 RON | 29.800 RON | 52.330 RON | 57.250 RON | 252.019 RON |
| Profit net | 12.122 RON | 50.704 RON | 64.706 RON | 2.640 RON | -38.475 RON | -40.878 RON | -24.765 RON | -57.946 RON | -69.162 RON | -90.111 RON | 139.446 RON |
| Total active | 13.418 RON | 79.164 RON | 146.827 RON | 133.783 RON | 101.025 RON | 77.380 RON | 77.736 RON | 81.096 RON | 13.901 RON | 7.140 RON |
Comparație cu 311 firme din județul Vâlcea care au același domeniu de activitate (CAEN 71), pentru anul 2025.
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 77% dintre firmele comparabile
Peste 87% dintre firmele comparabile
Peste 25% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 32.250 RON |
| Active circulante | 13.418 RON | 79.164 RON | 146.827 RON | 133.783 RON | 101.025 RON | 77.380 RON | 77.736 RON | 81.096 RON | 13.901 RON | 7.140 RON | 32.250 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 12.322 RON | 63.026 RON | 127.732 RON | 130.372 RON | 91.897 RON | 51.019 RON | 26.254 RON | -40.831 RON | -109.994 RON | -200.105 RON | -60.659 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.096 RON | 16.138 RON | 19.095 RON | 3.411 RON | 9.128 RON | 26.361 RON | 51.482 RON | 121.927 RON | 123.895 RON | 207.245 RON | 92.909 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 3 | 2 | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 | 4 | 3 |
|---|