Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34980006
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: TEODORESCU ZAMFIR
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
203.154 RON
Profit net
-66.341 RON
Capitaluri proprii
-307.337 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 287.992 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 8.843 RON | 15.523 RON | 66.248 RON | 221.566 RON | 287.116 RON | 278.158 RON | 234.880 RON | 210.329 RON | 167.078 RON | 203.154 RON |
| Profit net | -2.661 RON | -3.176 RON | -19.803 RON | -50.839 RON | -35.320 RON | -9.335 RON | -19.329 RON | -33.088 RON | -67.645 RON | -66.341 RON |
| Total active | 32.225 RON | 34.789 RON | 49.077 RON | 60.102 RON | 35.092 RON | 63.954 RON | 29.540 RON | 74.130 RON | 53.817 RON | 53.322 RON |
| Active circulante |
Comparație cu 1506 firme din județul Vrancea care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 51% dintre firmele comparabile
Peste 5% dintre firmele comparabile
Peste 74% dintre firmele comparabile
Peste 14% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 32.225 RON |
| 34.789 RON |
| 49.077 RON |
| 60.102 RON |
| 35.092 RON |
| 63.954 RON |
| 29.540 RON |
| 74.130 RON |
| 53.817 RON |
| 53.322 RON |
| Capitaluri proprii | -2.461 RON | -5.637 RON | -25.441 RON | -76.280 RON | -111.600 RON | -120.934 RON | -140.263 RON | -173.351 RON | -240.996 RON | -307.337 RON |
|---|
| Datorii totale | 34.686 RON | 40.426 RON | 75.105 RON | 136.969 RON | 146.692 RON | 185.475 RON | 170.390 RON | 248.068 RON | 295.400 RON | 361.256 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | — | 1 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
|---|