Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35058994
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: GYARMATI FERENC
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
45.360 RON
Profit net
-36.493 RON
Capitaluri proprii
82.657 RON
Număr mediu salariați
—
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 44.330 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 119.123 RON | 72.836 RON | 61.219 RON | 134.100 RON | 131.602 RON | 45.492 RON | 108.925 RON | 53.066 RON | 77.100 RON | 34.460 RON | 45.360 RON |
| Profit net | 34.000 RON | 22.576 RON | 20.922 RON | 66.135 RON | 49.177 RON | 20.397 RON | 52.699 RON | 35.478 RON | 29.511 RON | 1.222 RON | -36.493 RON |
| Total active | 108.907 RON | 87.876 RON | 31.126 RON | 108.607 RON | 117.231 RON | 82.669 RON | 90.096 RON | 121.349 RON | 118.256 RON | 119.481 RON | 82.657 RON |
Comparație cu 1149 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 15% dintre firmele comparabile
Peste 9% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 8.800 RON | 4.000 RON | 4.550 RON |
|---|
| Active circulante | 108.907 RON | 87.876 RON | 31.126 RON | 108.607 RON | 117.231 RON | 82.669 RON | 90.096 RON | 121.349 RON | 109.456 RON | 115.481 RON | 78.107 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 34.200 RON | 56.776 RON | 21.162 RON | 87.298 RON | 85.475 RON | 52.671 RON | 52.939 RON | 88.417 RON | 117.928 RON | 119.150 RON | 82.657 RON |
|---|
| Datorii totale | 74.707 RON | 31.100 RON | 9.964 RON | 21.309 RON | 31.756 RON | 29.998 RON | 37.157 RON | 32.932 RON | 328 RON | 331 RON | 0 RON |
|---|