Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 3 sept. 2020 și 22 dec. 2020.
Instalatie electrica
Retea de internet Gradinita
Retea de internet scoala
Retea de internet Scoala Fundu Racaciuni Retea de internet Scoala GH. Doja
achizitie servicii de implementare retelistica wifi pancesti 09.09.2020
achizitie ECHIPAMENTE de implementare retelistica wifi pancesti 09.09.2020
achizitie servicii de implementare retelistica wifi SC SASCUT 08.09.2020
achizitie ECHIPAMENTE de implementare retelistica wifi 08.09.2020
achizitie servicii de implementare retelistica wifi 03.09.2020
Achizitie echipamente IT 03.09.2020
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 27 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35084683
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ASLĂU PETRE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
53.024 RON
Profit net
8.080 RON
Capitaluri proprii
77.858 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 275.284 RON | 433.233 RON | 244.453 RON | 119.029 RON | 17.383 RON | 450 RON | 0 RON | — | 53.024 RON |
| Profit net | 177.358 RON | 64.469 RON | -26.135 RON | 29.111 RON | -65.853 RON | -18.448 RON | -3.604 RON | -5.359 RON | 8.080 RON |
| Total active | 184.675 RON | 275.124 RON | 226.602 RON | 264.740 RON | 181.625 RON | 133.177 RON | 96.137 RON | 90.992 RON | 87.452 RON |
| Active imobilizate | — | 79.224 RON | 61.344 RON | 43.464 RON | 7.299 RON |
Comparație cu 658 firme din județul Bacău care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 22% dintre firmele comparabile
Peste 41% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 184.675 RON | 195.900 RON | 165.258 RON | 221.276 RON | 174.326 RON | 133.177 RON | 96.137 RON | 90.992 RON | 87.452 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 177.558 RON | 242.067 RON | 215.932 RON | 245.043 RON | 179.190 RON | 130.742 RON | 96.137 RON | 90.778 RON | 77.858 RON |
|---|
| Datorii totale | 7.117 RON | 33.057 RON | 10.670 RON | 19.697 RON | 2.435 RON | 2.435 RON | 0 RON | 214 RON | 9.594 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 1 | 1 | — | 0 | — | 0 | — |
|---|