Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35155466
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: PFANDL ALIN-VIRGIL, PFANDL STELA
Prin: PFANDL STELA
Prin: PFANDL STELA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
152.839 RON
Profit net
-4.245 RON
Capitaluri proprii
9.466 RON
Număr mediu salariați
—
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 117.299 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 209.185 RON | 85.482 RON | 30.000 RON | 144.923 RON | 44.512 RON | 8.700 RON | — | 187.327 RON | 152.839 RON | — | — |
| Profit net | 201.600 RON | 80.512 RON | 27.238 RON | 135.458 RON | 41.088 RON | 6.783 RON | -1.200 RON | 179.634 RON | 125.363 RON | -3.316 RON | -4.245 RON |
| Total active | 208.176 RON | 80.872 RON | 89.010 RON | 224.907 RON | 243.603 RON | 250.395 RON | 249.186 RON | 182.278 RON | 125.723 RON | 13.711 RON | 11.466 RON |
Comparație cu 1626 firme din județul Timiş care au același domeniu de activitate (CAEN 68), pentru anul 2023.
Peste 50% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate | 433 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 207.743 RON | 80.872 RON | 89.010 RON | 224.907 RON | 243.603 RON | 250.395 RON | 249.186 RON | 182.278 RON | 125.723 RON | 13.711 RON | 11.466 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 201.900 RON | 80.872 RON | 88.110 RON | 223.568 RON | 243.603 RON | 250.386 RON | 249.186 RON | 179.994 RON | 125.723 RON | 13.711 RON | 9.466 RON |
|---|
| Datorii totale | 6.276 RON | 0 RON | 900 RON | 1.339 RON | 0 RON | 9 RON | 0 RON | 2.284 RON | 0 RON | 0 RON | 2.000 RON |
|---|