Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35160390
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-04.
Cifră de afaceri
3.005.273 RON
Profit net
1.974.505 RON
Capitaluri proprii
1.404.915 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 2.317.050 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 208.515 RON | 219.103 RON | 126.389 RON | 252.758 RON | 229.257 RON | 0 RON | 288.725 RON | 1.787.076 RON | 3.466.678 RON | 44.109 RON | 3.005.273 RON |
| Profit net | 196.669 RON | 197.187 RON | 93.712 RON | 229.564 RON | 245.385 RON | -16.775 RON | 197.206 RON | 2.139.644 RON | 2.516.407 RON | -575.881 RON | 1.974.505 RON |
| Total active | 204.232 RON | 201.038 RON | 125.616 RON | 245.597 RON | 261.667 RON | 435.909 RON | 1.978.111 RON | 3.816.055 RON | 4.308.139 RON | 3.133.494 RON |
Comparație cu 165 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 79), pentru anul 2025.
Peste 90% dintre firmele comparabile
Peste 99% dintre firmele comparabile
Peste 82% dintre firmele comparabile
Peste 86% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 1.655.987 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 2.597 RON | 3.374 RON | 14.974 RON | 11.095 RON |
|---|
| Active circulante | 204.232 RON | 201.038 RON | 125.616 RON | 245.597 RON | 261.667 RON | 435.909 RON | 1.978.111 RON | 3.813.458 RON | 4.304.765 RON | 3.118.520 RON | 1.644.892 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 196.869 RON | 198.724 RON | 94.936 RON | 229.765 RON | 245.650 RON | 228.875 RON | 197.446 RON | 2.139.885 RON | 2.856.292 RON | 2.280.411 RON | 1.404.915 RON |
|---|
| Datorii totale | 7.363 RON | 2.314 RON | 30.680 RON | 15.832 RON | 16.017 RON | 207.034 RON | 1.780.665 RON | 1.676.170 RON | 1.451.847 RON | 853.083 RON | 251.072 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 6 | 6 | 0 | 2 |
|---|