Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35175838
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MĂGUREAN CĂLIN VASILE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
2.879.806 RON
Profit net
13.906 RON
Capitaluri proprii
12.519 RON
Număr mediu salariați
32
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 3.851.626 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | — | 1.607.253 RON | 3.506.243 RON | 4.054.926 RON | 3.697.902 RON | 3.855.767 RON | 4.276.280 RON | 3.625.422 RON | 3.520.891 RON | 2.879.806 RON |
| Profit net | -1.967 RON | -12.919 RON | 36.229 RON | 35.584 RON | 58.860 RON | 57.474 RON | 68.933 RON | -5.210 RON | 90.697 RON | 25.696 RON | 13.906 RON |
| Total active | 86.737 RON | 76.042 RON | 526.092 RON | 749.808 RON | 893.374 RON | 620.463 RON | 733.484 RON | 706.055 RON | 682.071 RON | 719.197 RON | 605.563 RON |
Comparație cu 29 firme din județul Maramureş care au același domeniu de activitate (CAEN 80), pentru anul 2025.
Peste 86% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 85% dintre firmele comparabile
Peste 42% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate | 337 RON | — | — | — | — | — | — | 39.600 RON | 0 RON | 0 RON | 10.067 RON |
|---|
| Active circulante | 86.400 RON | 76.042 RON | 526.092 RON | 749.808 RON | 893.374 RON | 620.463 RON | 733.484 RON | 666.455 RON | 682.071 RON | 719.197 RON | 595.496 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 86.033 RON | 73.114 RON | 109.343 RON | 127.853 RON | 159.669 RON | 217.143 RON | 286.076 RON | 280.866 RON | 371.562 RON | 140.303 RON | 12.519 RON |
|---|
| Datorii totale | 704 RON | 2.928 RON | 416.749 RON | 621.955 RON | 733.705 RON | 403.320 RON | 447.408 RON | 425.189 RON | 310.509 RON | 578.894 RON | 594.387 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | 2 | 59 | 61 | 68 | 61 | 88 | 47 | 2 | 3 | 32 |
|---|