Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 19 iun. 2024 și 28 aug. 2024.
Intocmire SF pentru "Construire Camin pentru persoane varstnice”, pe Strada Trestiana
Servicii de Verificare Tehnica a Serviciilor de Proiectare la faza PTh proiect Reabilitarea, extinde
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35209477
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: CIOBOTARU IOAN
Prin: CIOBOTARU IOAN
Prin: CIOBOTARU IOAN
Prin: CIOBOTARU IOAN
Prin: CIOBOTARU IOAN
Prin: CIOBOTARU IOAN
Prin: CIOBOTARU IOAN
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
295.000 RON
Profit net
-37.403 RON
Capitaluri proprii
649.792 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 51.928 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 219.000 RON | 219.150 RON | 219.200 RON | 25.000 RON | 18.000 RON | -24.600 RON | 0 RON | 0 RON | — | 295.000 RON | — |
| Profit net | 212.275 RON | 211.911 RON | 211.064 RON | 23.324 RON | 17.249 RON | -24.582 RON | 0 RON | 0 RON | -799 RON | 36.623 RON | -37.403 RON |
| Total active | 219.745 RON | 424.761 RON | 639.805 RON | 659.523 RON | 676.563 RON | 651.441 RON | 651.441 RON | 651.371 RON | 650.572 RON | 694.006 RON | 649.792 RON |
Comparație cu 5388 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 71), pentru anul 2024.
Peste 56% dintre firmele comparabile
Peste 45% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate | 504 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 219.241 RON | 424.761 RON | 639.805 RON | 659.523 RON | 676.563 RON | 651.441 RON | 651.441 RON | 651.371 RON | 650.572 RON | 694.006 RON | 649.792 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 212.475 RON | 424.386 RON | 635.449 RON | 658.773 RON | 676.023 RON | 651.441 RON | 651.441 RON | 651.371 RON | 650.572 RON | 687.195 RON | 649.792 RON |
|---|
| Datorii totale | 7.270 RON | 375 RON | 4.356 RON | 750 RON | 540 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 6.811 RON | 0 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | 0 | 0 | — | — | — | 0 | — | — | — | — |
|---|