Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35216105
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: SAV PARTNERS SRL
Prin: SAV PARTNERS SRL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.298.857 RON
Profit net
86.801 RON
Capitaluri proprii
1.041.597 RON
Număr mediu salariați
6
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 810.160 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 3.289.826 RON | 5.046.548 RON | 4.576.848 RON | 4.575.686 RON | 2.724.132 RON | 2.439.186 RON | 1.954.399 RON | 1.729.275 RON | 1.703.177 RON | 1.298.857 RON |
| Profit net | -85 RON | 86.810 RON | 132.503 RON | 133.641 RON | 108.262 RON | -47.931 RON | 168.389 RON | 136.436 RON | 120.618 RON | 115.954 RON | 86.801 RON |
| Total active | 115 RON | 647.079 RON | 1.191.710 RON | 873.610 RON | 1.237.518 RON | 641.352 RON | 675.624 RON | 835.643 RON | 954.140 RON | 990.070 RON | 1.087.060 RON |
Comparație cu 246 firme din județul Iaşi care au același domeniu de activitate (CAEN 63), pentru anul 2025.
Peste 92% dintre firmele comparabile
Peste 62% dintre firmele comparabile
Peste 95% dintre firmele comparabile
Peste 49% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | 7.500 RON | 5.000 RON | 2.500 RON | 0 RON | 15.171 RON | 163 RON |
|---|
| Active circulante | 115 RON | 647.079 RON | 1.191.710 RON | 873.610 RON | 1.237.518 RON | 633.852 RON | 670.624 RON | 833.143 RON | 954.140 RON | 974.899 RON | 1.086.897 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 115 RON | 86.925 RON | 219.428 RON | 353.068 RON | 461.330 RON | 413.399 RON | 581.788 RON | 718.224 RON | 838.842 RON | 954.796 RON | 1.041.597 RON |
|---|
| Datorii totale | 0 RON | 577.792 RON | 976.880 RON | 520.680 RON | 779.480 RON | 231.853 RON | 99.911 RON | 138.419 RON | 136.436 RON | 48.964 RON | 60.690 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 39 | 50 | 42 | 39 | 14 | 10 | 8 | 4 | 6 | 6 |
|---|