Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 22 feb. 2018 și 29 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 390 atribuiri.
PLACUTE INREGISTRARE VEHICULE 340x200mm(atelaje),240x130mm(mopede),520x110mm(tractor)
achizitie placute inregistrare PENTRU MOPEDE necesare serv taxe si impozite al uat com vanatori
CERTIFICAT DE INREGISTRARE VEHICULE NEINMATRICULABILE
BILETE TRANSPORT IN COMUN PE HARTIE TERMICA
ACHIZITIONARE TOTEMURI INTRARE/IESIRE LOCALITATEA TANASOAIA 4 BC
CERTIFICAT DE INREGISTRARE VEHICULE NEINMATRICULABILE
PLACUTE INREGISTRARE VEHICULE 520x110mm(tractor)
CERTIFICAT DE INREGISTRARE VEHICULE NEINMATRICULABILE
PLACUTE INREGISTRARE VEHICULE 340x200mm(atelaje),240x130mm(mopede),520x110mm(tractor)
BILETE TRANSPORT IN COMUN PE HARTIE TERMICA
Placute stradale si numere de casa
PLACUTE INREGISTRARE VEHICULE 520x110mm(tractor)
CERTIFICAT DE INREGISTRARE VEHICULE NEINMATRICULABILE
PLACUTE INREGISTRARE VEHICULE 340x200mm(atelaje),240x130mm(mopede),520x110mm(tractor)
PLACUTE INREGISTRARE VEHICULE 340x200mm(atelaje),240x130mm(mopede),520x110mm(tractor)
PACHET - UAT CUCA
PLACUTE INREGISTRARE VEHICULE 520x110mm(tractor)
Placute indicatoare (Rev.2)
PLACUTE INREGISTRARE VEHICULE 340x200mm(atelaje),240x130mm(mopede),520x110mm(tractor)
PLACUTE INREGISTRARE VEHICULE 340x200mm(atelaje),240x130mm(mopede),520x110mm(tractor)
Diferite materiale
ACHIZITIE 20 PLACUTE INMATRICULARE MOPEDE (SCUTERE)
Achiztie placute si certificate de inmatriculare
PACHET - UAT CORBU
achizitionare placute de inregistrare vehicule
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35239800
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: CORDOLEANU MARCEL-CĂTĂLIN
Prin: CORDOLEANU MARCEL-CĂTĂLIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
466.458 RON
Profit net
98.701 RON
Capitaluri proprii
375.042 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 397.351 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 0 RON | — | 274.230 RON | 349.756 RON | 251.799 RON | 298.866 RON | 148.163 RON | 222.252 RON | 247.969 RON | 466.458 RON |
| Profit net | -1.958 RON | -558 RON | 0 RON | -50.032 RON | -24.648 RON | -13.930 RON | -20.676 RON | -2.748 RON | 378.438 RON | 6.076 RON | 98.701 RON |
| Total active | 200 RON | 684 RON | 684 RON | 183.484 RON | 98.886 RON | 164.859 RON | 133.748 RON | 106.436 RON | 280.842 RON | 291.844 RON |
Comparație cu 2905 firme din județul Galaţi care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 73% dintre firmele comparabile
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 80% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 391.173 RON |
| Active imobilizate | 0 RON | 0 RON | — | — | — | 0 RON | 2.113 RON | 163 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 200 RON | 684 RON | 684 RON | 183.484 RON | 98.886 RON | 164.859 RON | 131.635 RON | 106.273 RON | 280.842 RON | 291.844 RON | 391.173 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -1.758 RON | -2.316 RON | -2.316 RON | -52.348 RON | -78.464 RON | -87.010 RON | -107.686 RON | -110.434 RON | 270.265 RON | 276.341 RON | 375.042 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.958 RON | 3.000 RON | 3.000 RON | 235.832 RON | 177.350 RON | 251.869 RON | 241.434 RON | 216.870 RON | 10.577 RON | 15.503 RON | 16.131 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | 0 | — | — | — | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|