Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35254222
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: OPREAN IOAN ȘTEFAN
Prin: OPREAN IOAN ȘTEFAN
Prin: OPREAN IOAN ȘTEFAN
Prin: OPREAN IOAN ȘTEFAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
5.617.800 RON
Profit net
1.024.099 RON
Capitaluri proprii
1.118.674 RON
Număr mediu salariați
11
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 2.787.710 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 66.989 RON | 216.785 RON | 172.476 RON | 172.358 RON | 169.591 RON | 202.335 RON | 276.541 RON | 197.275 RON | 263.041 RON | 2.035.407 RON | 5.617.800 RON |
| Profit net | 64.107 RON | 165.049 RON | 156.631 RON | 120.752 RON | 132.607 RON | 145.569 RON | 169.658 RON | 177.108 RON | 208.453 RON | 1.107.825 RON | 1.024.099 RON |
| Total active | 67.063 RON | 239.815 RON | 189.936 RON | 324.849 RON | 459.438 RON | 616.679 RON | 537.636 RON | 321.096 RON | 259.974 RON | 1.569.301 RON | 5.155.432 RON |
Comparație cu 72 firme din județul Alba care au același domeniu de activitate (CAEN 42), pentru anul 2025.
Peste 86% dintre firmele comparabile
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 70% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate | 519 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | 21.313 RON | 1.393.091 RON |
|---|
| Active circulante | 66.544 RON | 239.815 RON | 189.936 RON | 324.849 RON | 459.438 RON | 616.679 RON | 537.636 RON | 321.096 RON | 259.974 RON | 1.547.988 RON | 3.762.341 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 64.307 RON | 229.356 RON | 184.388 RON | 306.920 RON | 439.527 RON | 585.096 RON | 721.004 RON | 279.812 RON | 229.065 RON | 1.108.031 RON | 1.118.674 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.756 RON | 10.459 RON | 5.548 RON | 17.929 RON | 19.911 RON | 31.583 RON | -183.368 RON | 41.284 RON | 30.909 RON | 461.270 RON | 4.036.758 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 1 | 2 | 1 | 2 | 3 | 1 | 1 | 6 | 11 |
|---|