Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35271029
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: FRANGU IANCU
Prin: FRANGU IANCU
Prin: FRANGU IANCU
Prin: FRANGU IANCU
Prin: FRANGU IANCU
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
56.632 RON
Profit net
-52.522 RON
Capitaluri proprii
-296.797 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 175.157 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 276.990 RON | 196.453 RON | 276.699 RON | 179.814 RON | 98.485 RON | 374.844 RON | 296.561 RON | 56.632 RON | — | — |
| Profit net | -2.360 RON | 3.891 RON | -30.473 RON | 16.779 RON | -31.191 RON | -61.384 RON | -27.252 RON | -12.017 RON | -47.468 RON | -53.825 RON | -52.522 RON |
| Total active | 3.506 RON | 28.743 RON | 41.350 RON | 80.848 RON | 78.878 RON | 15.075 RON | 48.290 RON | 58.329 RON | 37.485 RON |
Comparație cu 1479 firme din județul Constanţa care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2023.
Peste 18% dintre firmele comparabile
Peste 12% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 8% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 13.489 RON |
| 15.416 RON |
| Active circulante | 3.506 RON | 28.743 RON | 41.350 RON | 80.848 RON | 78.878 RON | 15.075 RON | 48.290 RON | 58.329 RON | 37.485 RON | 13.489 RON | 15.416 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -2.160 RON | 1.731 RON | -27.917 RON | -11.139 RON | -42.330 RON | -103.714 RON | -130.966 RON | -142.983 RON | -190.450 RON | -244.275 RON | -296.797 RON |
|---|
| Datorii totale | 5.666 RON | 27.012 RON | 69.267 RON | 91.987 RON | 121.208 RON | 118.789 RON | 179.256 RON | 201.312 RON | 227.935 RON | 257.764 RON | 312.213 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|