Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 25 oct. 2018 și 23 iun. 2026.
09111400-4 Combustibili pe baza de lemn (Rev.2)
LEMNE DE FOC
DAS GIURGIU LEMNE DE FOC ESENTA TARE
LEMNE DE FOC
LEMNE DE FOC
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35315397
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
261.772 RON
Profit net
25.303 RON
Capitaluri proprii
116.031 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 200.597 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 219.137 RON | 216.650 RON | 252.164 RON | 263.511 RON | 183.282 RON | 297.264 RON | 87.134 RON | 66.672 RON | 295.060 RON | 261.772 RON |
| Profit net | -15 RON | 81.557 RON | 83.009 RON | 115.776 RON | 118.116 RON | 68.947 RON | 132.253 RON | 13.438 RON | -2.072 RON | 117.344 RON | 25.303 RON |
| Total active | 1.185 RON | 82.892 RON | 83.431 RON | 200.727 RON | 202.596 RON | 273.114 RON | 402.901 RON | 61.097 RON | 27.452 RON | 193.128 RON | 156.933 RON |
Comparație cu 352 firme din județul Giurgiu care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 41% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 35% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate | 521 RON | 342 RON | 164 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 664 RON | 82.550 RON | 83.267 RON | 200.727 RON | 202.596 RON | 273.114 RON | 402.901 RON | 61.097 RON | 27.452 RON | 193.128 RON | 156.933 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 185 RON | 81.742 RON | 83.209 RON | 198.985 RON | 201.325 RON | 270.272 RON | 402.525 RON | 55.963 RON | 26.717 RON | 144.061 RON | 116.031 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.000 RON | 1.150 RON | 222 RON | 1.742 RON | 1.271 RON | 2.842 RON | 376 RON | 5.134 RON | 1.310 RON | 49.342 RON | 51.936 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 |
|---|