Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 10 mai 2017 și 18 mai 2026.
Servicii evaluare de risc la securitate fizica a obiectivelor
SERVICII EVALUARE DE RISC LA SECURITATE FIZICA A OBIECTIVELOR DIN COMUNA COSNA
SERVICII EVALUARE DE RISC LA SECURITATE FIZICA A OBIECTIVELOR
SERVICII EVALUARE DE RISC LA SECURITATE FIZICA A PRIMARIEI ORASULUI LITENI
SERVICII EVALUARE DE RISC LA SECURITATE FIZICA A OBIECTIVELOR
SERVICII EVALUARE DE RISC LA SECURITATE FIZICA A OBIECTIVELOR
SERVICII EVALUARE DE RISC LA SECURITATE FIZICA A OBIECTIVELOR
SERVICII EVALUARE DE RISC LA SECURITATE FIZICA A OBIECTIVELOR
SERVICII EVALUARE DE RISC LA SECURITATE FIZICA A OBIECTIVELOR
SERVICII EVALUARE DE RISC LA SECURITATE FIZICA A OBIECTIVELOR
SERVICII EVALUARE DE RISC LA SECURITATE FIZICA A OBIECTIVELOR
SERVICII EVALUARE DE RISC LA SECURITATE FIZICA A OBIECTIVELOR
Evaluare a riscurilor sau a pericolelor, alta decat cea pentru constructii
Servicii evaluare de risc la securitatea fizica a obiectivelor
SERVICII EVALUARE DE RISC LA SECURITATE FIZICA A OBIECTIVELOR
SERVICII EVALUARE DE RISC LA SECURITATE FIZICA A OBIECTIVELOR
SERVICII EVALUARE DE RISC LA SECURITATE FIZICA A OBIECTIVELOR
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35325021
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
62.960 RON
Profit net
13.590 RON
Capitaluri proprii
24.671 RON
Număr mediu salariați
—
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 51.676 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 86.336 RON | 58.400 RON | 84.681 RON | 62.005 RON | 42.213 RON | 59.680 RON | 49.010 RON | 54.030 RON | 66.630 RON | 62.960 RON |
| Profit net | 65.682 RON | 23.029 RON | 56.691 RON | 37.866 RON | 14.825 RON | 34.416 RON | 21.137 RON | 11.512 RON | 16.994 RON | 13.590 RON |
| Total active | 66.253 RON | 23.860 RON | 57.533 RON | 70.301 RON | 58.671 RON | 64.535 RON | 54.959 RON | 48.251 RON | 65.108 RON | 25.669 RON |
| Active imobilizate | 36 RON | — |
Comparație cu 52 firme din județul Suceava care au același domeniu de activitate (CAEN 80), pentru anul 2025.
Peste 13% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 66.217 RON | 23.860 RON | 57.533 RON | 70.301 RON | 58.671 RON | 64.535 RON | 54.959 RON | 48.251 RON | 65.108 RON | 25.669 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 65.882 RON | 23.269 RON | 56.965 RON | 69.631 RON | 57.156 RON | 64.271 RON | 53.908 RON | 47.420 RON | 64.414 RON | 24.671 RON |
|---|
| Datorii totale | 371 RON | 591 RON | 568 RON | 670 RON | 1.515 RON | 264 RON | 1.051 RON | 831 RON | 694 RON | 998 RON |
|---|