Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 6 mar. 2023 și 11 nov. 2025.
Pachet de servicii de mentenanță arcușuri
Instrumente muzicale (Rev.2)
Instrumente muzicale (Rev.2)
Pachet 2(două) servicii schimb păr arcuş, cu înlocuire piele de contact
Pachet 1(un) serviciu de reparaţie curentă pentru vioară, model Amatti
Pachet reparatie: Violoncel si Arcus 3565
Servicii de reparaţie curentă la arcuş
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35350491
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
63.587 RON
Profit net
2.491 RON
Capitaluri proprii
82.591 RON
Număr mediu salariați
—
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 73.902 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 33.990 RON | — | — | 1.181 RON | 2.800 RON | — | 56.164 RON | 2.289 RON | 121.635 RON | 63.587 RON |
| Profit net | -81 RON | 25.659 RON | 0 RON | -9.153 RON | 466 RON | 2.392 RON | -942 RON | 53.920 RON | -61.733 RON | 1.544 RON | 2.491 RON |
| Total active | 1.619 RON | 27.477 RON | — | 86.153 RON | 86.619 RON | 89.011 RON | 86.369 RON | 141.935 RON | 78.556 RON | 95.546 RON | 102.486 RON |
Comparație cu 181 firme din județul Timiş care au același domeniu de activitate (CAEN 32), pentru anul 2025.
Peste 24% dintre firmele comparabile
Peste 43% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate |
|---|
| 519 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 1.100 RON | 27.477 RON | — | 86.153 RON | 86.619 RON | 89.011 RON | 86.369 RON | 141.935 RON | 78.556 RON | 95.546 RON | 102.486 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 119 RON | 25.778 RON | 0 RON | 84.452 RON | 84.919 RON | 87.311 RON | 86.369 RON | 140.289 RON | 78.556 RON | 80.100 RON | 82.591 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.500 RON | 1.699 RON | 0 RON | 1.701 RON | 1.700 RON | 1.700 RON | 0 RON | 1.646 RON | 0 RON | 15.446 RON | 19.895 RON |
|---|