Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35351292
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ILEA GABRIELA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
436.100 RON
Profit net
362.915 RON
Capitaluri proprii
363.155 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 331.230 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 123.740 RON | 129.740 RON | 128.040 RON | 154.340 RON | 178.950 RON | 179.090 RON | 174.765 RON | 193.800 RON | 254.794 RON | 436.100 RON |
| Profit net | 111.727 RON | 121.486 RON | 118.879 RON | 144.739 RON | 169.243 RON | 166.470 RON | 172.985 RON | 147.002 RON | 202.262 RON | 362.915 RON |
| Total active | 112.787 RON | 122.577 RON | 126.062 RON | 146.276 RON | 174.983 RON | 170.807 RON | 173.879 RON | 153.584 RON | 308.857 RON | 384.943 RON |
| Active imobilizate | 36 RON | — |
Comparație cu 745 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 69), pentru anul 2025.
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 92% dintre firmele comparabile
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 93% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2.691 RON |
| 991 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 112.751 RON | 122.577 RON | 123.371 RON | 145.285 RON | 174.983 RON | 170.807 RON | 173.879 RON | 153.584 RON | 308.857 RON | 384.943 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 111.927 RON | 121.726 RON | 119.119 RON | 144.979 RON | 169.483 RON | 166.710 RON | 173.225 RON | 147.242 RON | 202.502 RON | 363.155 RON |
|---|
| Datorii totale | 860 RON | 851 RON | 6.943 RON | 1.297 RON | 5.500 RON | 4.097 RON | 654 RON | 6.342 RON | 106.355 RON | 21.788 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|