Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.
Atribuiri înregistrate
Valoare totală atribuită
Autorități contractante
Atribuiri publicate între 27 iun. 2024 și 31 mar. 2026.
Intretinere pagina internet
Intretinere pagina internet
Intretinere pagina internet
Servicii de gazduire pentru operarea de site-uri WWW (World Wide Web)
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/3538242
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
2.115 RON
Profit net
254 RON
Capitaluri proprii
-2.117 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|
Comparație cu 97 firme din județul Bihor care au același domeniu de activitate (CAEN 18), pentru anul 2025.
Peste 6% dintre firmele comparabile
Peste 34% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2021 |
|---|
| 2022 |
|---|
| 2023 |
|---|
| 2024 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | 19.547 RON | 2.610 RON | 38.474 RON | 22.234 RON | 40.330 RON | 82.658 RON | 18.179 RON | 12.063 RON | 3.571 RON | 350 RON | 1.426 RON | 4.381 RON | 8.558 RON | 1.482 RON | — | 1.045 RON | 2.115 RON |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | -2.700 RON | -2.144 RON | 31.343 RON | 4.691 RON | 735 RON | 60.018 RON | 15.859 RON | 7.120 RON | -16.388 RON | -1.859 RON | -807 RON | 4.523 RON | 831 RON | -4.119 RON | -1.119 RON | -107 RON | 254 RON |
| Total active | 9.969 RON | 6.060 RON | 8.905 RON | 7.035 RON | 25.648 RON | 95.127 RON | 117.263 RON | 115.238 RON | 563 RON | 778 RON | 2.642 RON | 2.373 RON | 9.423 RON | 5.236 RON | 4.036 RON | 3.930 RON | 4.219 RON |
| Active imobilizate | 1.029 RON | 1.029 RON | 1.029 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.568 RON | 1.926 RON | 1.284 RON | 642 RON | — |
| Active circulante | 8.940 RON | 5.031 RON | 7.876 RON | 7.035 RON | 25.648 RON | 95.127 RON | 117.263 RON | 115.238 RON | 563 RON | 778 RON | 2.642 RON | 2.373 RON | 6.855 RON | 3.310 RON | 2.752 RON | 3.288 RON | 4.219 RON |
| Capitaluri proprii | -30.222 RON | -32.366 RON | -1.023 RON | 3.667 RON | 4.185 RON | 64.203 RON | 19.925 RON | 11.186 RON | -12.322 RON | -1.573 RON | -2.380 RON | 2.143 RON | 2.974 RON | -1.145 RON | -2.264 RON | -2.370 RON | -2.117 RON |
| Datorii totale | 40.191 RON | 38.426 RON | 9.928 RON | 3.368 RON | 21.463 RON | 30.924 RON | 97.338 RON | 104.052 RON | 12.885 RON | 2.351 RON | 5.022 RON | 230 RON | 6.449 RON | 6.381 RON | 6.300 RON | 6.300 RON | 6.336 RON |
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | 1 | — | — | — | — |