Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 1 aug. 2018 și 10 iun. 2026.
Servicii de evaluare de risc la securitatea fizică
Coordonare SSM
Servicii de evaluare de risc la securitatea fizică
Servicii în domeniul SSM, Servicii în domeniul PSI
Servicii de evaluare de risc la securitatea fizică pt AJFP Harghita
Servicii de evaluare de risc la securitatea fizică
Servicii în domeniul PSI, Servicii în domeniul SSM
Servicii
Servicii
Servicii de evaluare de risc la securitatea fizică
Set componente trusă de prim ajuto
Servicii de evaluare de risc la securitatea fizică
Servicii de evaluare de risc la securitatea fizică
Servicii în domeniul PSI, Servicii în domeniul SSM
Servicii în domeniul SSM
Servicii în domeniul PSI
Servicii în domeniul SSM, Servicii în domeniul PSI
Servicii de evaluare de risc la securitatea fizică
Servicii de evaluare de risc la securitatea fizică
Servicii în domeniul SSM
Servicii în domeniul PSI
Servicii în domeniul PSI
Servicii în domeniul SSM
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35403499
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
306.335 RON
Profit net
173.775 RON
Capitaluri proprii
360.800 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 308.783 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 15.470 RON | 32.800 RON | 59.840 RON | 97.204 RON | 114.185 RON | 124.500 RON | 145.635 RON | 167.294 RON | 299.265 RON | 306.335 RON |
| Profit net | -27.912 RON | -3.756 RON | 23.008 RON | 55.069 RON | 59.237 RON | 65.537 RON | 88.467 RON | 121.575 RON | 203.605 RON | 173.775 RON |
| Total active | 5.954 RON | 9.524 RON | 7.423 RON | 63.239 RON | 127.337 RON | 90.526 RON | 122.884 RON | 160.429 RON | 391.467 RON | 406.031 RON |
| Active imobilizate | — |
Comparație cu 142 firme din județul Harghita care au același domeniu de activitate (CAEN 74), pentru anul 2025.
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 91% dintre firmele comparabile
Peste 83% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 14.024 RON |
| 1.834 RON |
| Active circulante | 5.954 RON | 9.524 RON | 7.423 RON | 63.239 RON | 127.337 RON | 90.526 RON | 122.884 RON | 160.429 RON | 377.443 RON | 404.197 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -27.412 RON | -31.168 RON | -8.161 RON | 47.409 RON | 106.646 RON | 66.583 RON | 89.471 RON | 134.520 RON | 338.125 RON | 360.800 RON |
|---|
| Datorii totale | 33.366 RON | 40.692 RON | 15.584 RON | 15.830 RON | 20.691 RON | 23.893 RON | 33.413 RON | 25.909 RON | 53.342 RON | 45.231 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 |
|---|