Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35413409
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: DINU RADU-DUMITREL
Prin: DINU RADU-DUMITREL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.000 RON
Profit net
-9.565 RON
Capitaluri proprii
35.220 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 219.635 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 100.785 RON | 197.871 RON | 257.751 RON | 277.719 RON | 273.424 RON | 285.447 RON | 268.379 RON | 302.162 RON | 277.255 RON | 1.000 RON |
| Profit net | 61.843 RON | 98.882 RON | 118.164 RON | 118.441 RON | 112.235 RON | 43.529 RON | 19.343 RON | 30.957 RON | 43.839 RON | -9.565 RON |
| Total active | 65.776 RON | 167.176 RON | 268.909 RON | 126.812 RON | 119.167 RON | 66.431 RON | 79.180 RON | 116.221 RON | 61.570 RON | 39.245 RON |
| Active imobilizate | 384 RON | 96 RON |
Comparație cu 58 firme din județul Galaţi care au același domeniu de activitate (CAEN 75), pentru anul 2025.
Peste 3% dintre firmele comparabile
Peste 16% dintre firmele comparabile
Peste 31% dintre firmele comparabile
Peste 2% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 65.392 RON | 167.080 RON | 268.909 RON | 126.812 RON | 119.167 RON | 66.431 RON | 79.180 RON | 116.221 RON | 61.570 RON | 39.245 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 62.043 RON | 160.925 RON | 249.088 RON | 118.681 RON | 112.916 RON | 43.845 RON | 63.189 RON | 81.946 RON | 44.785 RON | 35.220 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.733 RON | 6.251 RON | 19.821 RON | 8.131 RON | 6.251 RON | 22.586 RON | 15.991 RON | 34.275 RON | 16.785 RON | 4.025 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 3 | 4 | 4 | 3 | 1 |
|---|