Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 9 ian. 2017 și 9 ian. 2026.
Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de securitate
Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de securitate
Servicii de monitorizare si de control
Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de securitate
Servicii de monitorizare si de control
Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de securitate
Servicii de monitorizare si de control
Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de securitate
Servicii de monitorizare si de control
SERVICII GENERALE DE RADIOTELEFONIE MOBILA
Servicii de transmisie de date radio
Servicii generale de radiotelefonie mobila
Servicii de monitorizare a Punctelor de presiune
Servicii de transmisie de date radio
Servicii de transmisie de date radio
Servicii generale de radiotelefonie mobila
Servicii de monitorizare a debitului-presiunii
Servicii de transmisie de date radio
Servicii generale de radiofonie mobila
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35423674
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
308.063 RON
Profit net
189.790 RON
Capitaluri proprii
190.330 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 290.898 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 218.235 RON | 218.261 RON | 150.182 RON | 283.668 RON | 149.635 RON | — | 231.614 RON | 259.715 RON | 279.059 RON | 308.063 RON |
| Profit net | 136.773 RON | 157.324 RON | 71.451 RON | 168.821 RON | 47.359 RON | -14.210 RON | 203.943 RON | 192.870 RON | 170.443 RON | 189.790 RON |
| Total active | 142.089 RON | 162.502 RON | 78.962 RON | 177.999 RON | 58.030 RON | 1.511 RON | 192.195 RON | 197.825 RON | 192.098 RON | 220.285 RON |
| Active circulante | 142.089 RON |
Comparație cu 42 firme din județul Constanţa care au același domeniu de activitate (CAEN 61), pentru anul 2025.
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 76% dintre firmele comparabile
Peste 44% dintre firmele comparabile
Peste 60% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 162.502 RON |
| 78.962 RON |
| 177.999 RON |
| 58.030 RON |
| 1.511 RON |
| 192.195 RON |
| 197.825 RON |
| 192.098 RON |
| 220.285 RON |
| Capitaluri proprii | 136.973 RON | 157.564 RON | 71.691 RON | 169.061 RON | 47.599 RON | -13.970 RON | 189.973 RON | 193.110 RON | 170.683 RON | 190.330 RON |
|---|
| Datorii totale | 5.116 RON | 4.938 RON | 7.271 RON | 8.938 RON | 10.431 RON | 15.481 RON | 2.222 RON | 4.715 RON | 21.415 RON | 29.955 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|