Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35617069
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
1.059.146 RON
Profit net
14.173 RON
Capitaluri proprii
49.475 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 994.970 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 211.502 RON | 281.443 RON | 391.896 RON | 358.620 RON | 335.432 RON | 432.780 RON | 658.671 RON | 756.583 RON | 791.126 RON | 1.059.146 RON |
| Profit net | -31.186 RON | -34.070 RON | 658 RON | -7.192 RON | 13.098 RON | 20.831 RON | 48.297 RON | 51.377 RON | -25.914 RON | 14.173 RON |
| Total active | 14.554 RON | 31.311 RON | 30.136 RON | 18.256 RON | 12.075 RON | 35.760 RON | 70.443 RON | 87.741 RON | 246.272 RON | 228.623 RON |
| Active imobilizate |
Comparație cu 1174 firme din județul Argeş care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 62% dintre firmele comparabile
Peste 43% dintre firmele comparabile
Peste 49% dintre firmele comparabile
Peste 80% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 167.284 RON |
| 127.136 RON |
| Active circulante | 14.554 RON | 31.311 RON | 30.136 RON | 18.256 RON | 12.075 RON | 35.760 RON | 70.443 RON | 87.741 RON | 78.988 RON | 101.487 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -30.986 RON | -65.056 RON | -64.399 RON | -71.591 RON | -58.492 RON | -37.662 RON | 9.839 RON | 61.216 RON | 35.302 RON | 49.475 RON |
|---|
| Datorii totale | 45.540 RON | 96.338 RON | 94.506 RON | 89.818 RON | 70.538 RON | 73.393 RON | 60.575 RON | 26.496 RON | 210.941 RON | 179.119 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|