Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 8 iul. 2019 și 25 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 86 atribuiri.
PACHET TRATAMENT PENTRU TUIA
Erbicide
Flori la ghiveci si solutii de protectie fitosanitara
Erbicid total
Erbicid total
PACHET INTRETINERE SPATII VERZI
Pachet intretinere spatii verzi
SEMINTE IARBA GAZON
Erbicid total
Erbicide
Erbicid total
Pachet ingrasamant Serviciu Public de Gospodarire Locala
PACHET SEMINTE IARBA SERVICIUL PUBLIC DE GOSPODARIRE LOCALA
Pachet ingrasaminte Serviciul Public de Gospodarire Locala
Pachet insecticide Serviciul Public de Gospodarire Locala
PACHET ERBICID SERVICIUL PUBLIC DE GOSPODARIRE LOCALA
Erbicid total
Solutii pentru stropit pomii fructiferi si pamant pentru flori
Flori de sezon (muscate)
Produse horticole si antiparazitare
Erbicide pentru UAT SĂSCIORI
Pachet intretinere spatii verzi
Pachet ingrasamant Serviciu Public de Gospodarire Locala
Pachet erbicide Serviciul Public de Gospodarire Locala
Pachet intretinere spatii verzi
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35631519
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
818.427 RON
Profit net
60.423 RON
Capitaluri proprii
376.491 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 844.640 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 73.616 RON | 158.132 RON | 239.030 RON | 446.760 RON | 402.040 RON | 437.504 RON | 522.353 RON | 554.323 RON | 694.757 RON | 818.427 RON |
| Profit net | -21.931 RON | 1.245 RON | 33.534 RON | 67.108 RON | 56.030 RON | 47.797 RON | 47.727 RON | 76.200 RON | 50.358 RON | 60.423 RON |
| Total active | 59.736 RON | 103.983 RON | 187.000 RON | 238.945 RON | 266.292 RON | 326.625 RON | 554.936 RON | 652.126 RON | 790.157 RON | 846.414 RON |
| Active imobilizate | — | — |
Comparație cu 544 firme din județul Alba care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 61% dintre firmele comparabile
Peste 64% dintre firmele comparabile
Peste 46% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 3.719 RON |
| 1.240 RON |
| Active circulante | 59.736 RON | 103.983 RON | 187.000 RON | 238.945 RON | 266.292 RON | 326.625 RON | 554.936 RON | 652.126 RON | 786.438 RON | 845.174 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -21.731 RON | -20.486 RON | 13.048 RON | 80.156 RON | 93.986 RON | 141.783 RON | 189.511 RON | 265.710 RON | 316.068 RON | 376.491 RON |
|---|
| Datorii totale | 81.467 RON | 124.469 RON | 173.952 RON | 158.789 RON | 172.306 RON | 184.842 RON | 365.425 RON | 386.416 RON | 474.089 RON | 469.923 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 |
|---|