Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 22 mai 2018 și 16 oct. 2020.
Studiu de impact pentru proiect transfrontalier
studiu de impact - studii sociologice
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 26 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35636567
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
321.234 RON
Profit net
127.901 RON
Capitaluri proprii
128.141 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 426.532 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 41.042 RON | 172.683 RON | 161.140 RON | 164.083 RON | 184.204 RON | 302.790 RON | 312.133 RON | 309.985 RON | 426.816 RON | 321.234 RON |
| Profit net | 7.472 RON | 88.780 RON | 79.426 RON | 77.169 RON | 74.195 RON | 174.473 RON | 132.432 RON | 125.287 RON | 191.958 RON | 127.901 RON |
| Total active | 21.204 RON | 92.041 RON | 83.210 RON | 80.971 RON | 108.663 RON | 180.850 RON | 141.357 RON | 133.499 RON | 239.466 RON | 194.120 RON |
| Active imobilizate | — | — |
Comparație cu 269 firme din județul Galaţi care au același domeniu de activitate (CAEN 74), pentru anul 2025.
Peste 88% dintre firmele comparabile
Peste 91% dintre firmele comparabile
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 87% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 9.653 RON |
| 9.517 RON |
| 9.235 RON |
| Active circulante | 21.204 RON | 92.041 RON | 83.210 RON | 80.971 RON | 108.663 RON | 180.850 RON | 141.357 RON | 123.846 RON | 229.949 RON | 184.885 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 7.672 RON | 89.020 RON | 79.666 RON | 77.409 RON | 74.435 RON | 174.713 RON | 132.672 RON | 125.527 RON | 192.198 RON | 128.141 RON |
|---|
| Datorii totale | 13.532 RON | 3.021 RON | 3.544 RON | 3.562 RON | 34.228 RON | 6.137 RON | 8.685 RON | 7.972 RON | 47.268 RON | 65.979 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 |
|---|