Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35637619
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: BĂLAȘA GABRIEL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
3.941 RON
Profit net
-1.003 RON
Capitaluri proprii
11.876 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2022 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 268.629 RON | 402.259 RON | 97.261 RON | 10.587 RON | — | 3.941 RON | — | — | — | — |
| Profit net | 147.698 RON | 97.537 RON | 17.242 RON | 1.074 RON | -306 RON | 3.553 RON | 0 RON | -971 RON | -349 RON | -1.003 RON |
| Total active | 151.338 RON | 110.456 RON | 72.726 RON | 36.902 RON | 36.256 RON | 36.532 RON | 36.532 RON | 35.561 RON | 35.212 RON | 11.876 RON |
| Active circulante | 151.338 RON | 110.456 RON |
Comparație cu 288 firme din județul Ialomiţa care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2021.
Peste 8% dintre firmele comparabile
Peste 32% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 72.726 RON |
| 36.902 RON |
| 36.256 RON |
| 36.532 RON |
| 36.532 RON |
| 35.561 RON |
| 35.212 RON |
| 11.876 RON |
| Capitaluri proprii | 147.898 RON | 97.737 RON | 66.211 RON | 33.285 RON | 32.979 RON | 36.532 RON | 36.532 RON | 35.561 RON | 35.212 RON | 11.876 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.440 RON | 12.719 RON | 6.515 RON | 3.617 RON | 3.277 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 1 | — | — | — | — | — | — | — |
|---|