Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35716739
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: DEMJEN ZSOLT
Prin: DEMJEN ZSOLT
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.768.425 RON
Profit net
797.384 RON
Capitaluri proprii
797.584 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.164.702 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 214.520 RON | 213.453 RON | 291.224 RON | 249.973 RON | 70.953 RON | 167.659 RON | 226.524 RON | 254.159 RON | 1.223.838 RON | 1.768.425 RON |
| Profit net | 198.336 RON | 187.234 RON | 196.885 RON | 164.419 RON | -33.672 RON | 88.399 RON | 61.172 RON | 76.900 RON | 923.025 RON | 797.384 RON |
| Total active | 201.802 RON | 388.493 RON | 589.968 RON | 749.521 RON | 717.522 RON | 150.967 RON | 90.060 RON | 160.185 RON | 1.186.442 RON | 1.903.706 RON |
| Active imobilizate | — |
Comparație cu 77 firme din județul Sălaj care au același domeniu de activitate (CAEN 82), pentru anul 2025.
Peste 87% dintre firmele comparabile
Peste 99% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 396.922 RON |
| Active circulante | 201.802 RON | 388.493 RON | 589.968 RON | 749.521 RON | 717.522 RON | 150.967 RON | 90.060 RON | 160.185 RON | 1.186.442 RON | 1.506.784 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 198.336 RON | 385.770 RON | 582.655 RON | 747.074 RON | 713.402 RON | 88.599 RON | 65.337 RON | 142.237 RON | 923.225 RON | 797.584 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.466 RON | 2.723 RON | 7.313 RON | 2.447 RON | 4.120 RON | 62.368 RON | 24.723 RON | 17.948 RON | 263.217 RON | 1.106.122 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 4 | 2 | — |
|---|