Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 21 feb. 2025 și 22 mai 2026.
Lucrari de amenajare finisaje interioare cantina corp vechi
Lucrari de amenajare spatii depozitare cantina corp vechi
Reparații platformă betonată
Reparatii tencuire si zugraveli grajd
Reparatie parcare pietruita
Reparatie platforma pietruita
Reabilitare infrastructura drumuri Centrul Horticol
Reabilitare infrastructură electrică și drumuri în incinta Stațiunii Didactice Timișoara
Amenajare grajd bovine
Reabilitare interior-exterior cladire moara furaje din cadrul Statiunii Didactice Timisoara
Reparatii sopru Ferma nr. 2 - SDT
Piatră spartă amestec
Servicii de închiriere utilaje
Transport pământ, materiale concasate și moloz
Achizitie servicii de manipulare si de depozitare a incarcaturilor
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 29 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35770045
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
5.421.852 RON
Profit net
3.081.944 RON
Capitaluri proprii
3.072.443 RON
Număr mediu salariați
14
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 4.547.314 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 43.360 RON | 134.632 RON | 164.093 RON | 227.458 RON | 206.476 RON | 151.202 RON | — | — | — | 5.421.852 RON |
| Profit net | -6.081 RON | 11.265 RON | 10.004 RON | 16.952 RON | 3.244 RON | -7.761 RON | -1.912 RON | -11 RON | -57 RON | 3.081.944 RON |
| Total active | 23.594 RON | 30.454 RON | 34.729 RON | 28.282 RON | 34.119 RON | 23.728 RON | 10.736 RON | 10.825 RON | 10.768 RON | 5.537.109 RON |
| Active imobilizate | — |
Comparație cu 188 firme din județul Timiş care au același domeniu de activitate (CAEN 42), pentru anul 2025.
Peste 87% dintre firmele comparabile
Peste 96% dintre firmele comparabile
Peste 87% dintre firmele comparabile
Peste 66% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 648.184 RON |
| Active circulante | 23.594 RON | 30.454 RON | 34.729 RON | 28.282 RON | 34.119 RON | 23.728 RON | 10.736 RON | 10.825 RON | 10.768 RON | 4.888.925 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -5.881 RON | 5.384 RON | 10.204 RON | 17.192 RON | 3.484 RON | -7.521 RON | -9.433 RON | -9.444 RON | -9.501 RON | 3.072.443 RON |
|---|
| Datorii totale | 29.475 RON | 25.070 RON | 24.525 RON | 11.090 RON | 30.635 RON | 31.249 RON | 20.169 RON | 20.269 RON | 20.269 RON | 2.467.082 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | 14 |
|---|