Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
QM

QUALITY MANAGEMENT CONSTRUCT SRL

București Sectorul 2, București
funcțiuneProfil nerevendicat
CUI
35794176
Nr. reg.
J40/3772/2016
Înființată
3 nov. 2016
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
2511

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

2,9 mil. RON

2025

Profit net

12,2 K RON

2025

Angajați

5

2025

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
2511 — Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
Formă juridică
SRL

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(1)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 11/03/2016

    Înființarea companiei

  2. 2018-11-01

    Înregistrare în scopuri de TVA

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. Pantelimon, Nr. 300, Sector 2, CP 21655, SUBSOL, CAMERA 6/7, București Sectorul 2, București, Romania
Cod poștal
21655
Data înregistrării
11/03/2016

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/35794176

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei QUALITY MANAGEMENT CONSTRUCT SRL este 35794176.

QUALITY MANAGEMENT CONSTRUCT SRL este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J40/3772/2016, din data de 11/03/2016.

QUALITY MANAGEMENT CONSTRUCT SRL are sediul social la adresa Str. Pantelimon, Nr. 300, Sector 2, CP 21655, SUBSOL, CAMERA 6/7, București Sectorul 2, București, România.

Activitatea principală este CAEN 2511 — Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice.

Nu, QUALITY MANAGEMENT CONSTRUCT SRL nu este în prezent înregistrată în scopuri de TVA.

Da, conform datelor publice ANAF, QUALITY MANAGEMENT CONSTRUCT SRL este activă.

În 2025, QUALITY MANAGEMENT CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 2.944.418 RON, cu 5 angajați.

Companii similare

SMART DEALS SERVICES SRL
Bucureşti Sectorul 3
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
TOTALMET PROD CONSTRUCT SRL
Bucureşti Sectorul 5
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
NISAL COM SRL
Bucureşti Sectorul 3
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
DAVID GENERAL CONSTRUCT S.R.L.
Bucureşti Sectorul 6
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
COVER SUN SRL
Bucureşti Sectorul 3
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
LEADER MEDIA SRL
Bucureşti Sectorul 2
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
DEDEROM STEEL SRL
Bucureşti Sectorul 3
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
VARLAN INDUSTRIES SRL
Bucureşti Sectorul 3
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
SMART DEALS SERVICES SRLBucureşti Sectorul 3BucureştiFabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
TOTALMET PROD CONSTRUCT SRLBucureşti Sectorul 5BucureştiFabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
NISAL COM SRLBucureşti Sectorul 3BucureştiFabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
DAVID GENERAL CONSTRUCT S.R.L.Bucureşti Sectorul 6BucureştiFabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
COVER SUN SRLBucureşti Sectorul 3BucureştiFabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
LEADER MEDIA SRLBucureşti Sectorul 2BucureştiFabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
DEDEROM STEEL SRLBucureşti Sectorul 3BucureştiFabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
VARLAN INDUSTRIES SRLBucureşti Sectorul 3BucureştiFabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice

Contact

Str. Pantelimon, Nr. 300, Sector 2, CP 21655, SUBSOL, CAMERA 6/7 · București Sectorul 2, București

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
2.944.418 RON+137%
Profit net
12.229 RON−89%
Angajați
5
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
1 nov. 2018

Verificat ultima dată la 27 iul. 2026

Explorează

  • Firme din București
  • Firme din Sectorul 2
  • Firme cu același domeniu: Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
  • Neplătitor de TVA

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.

  • Grad de îndatorare ridicat: datoriile reprezintă 99% din active
  • Lichiditate curentă sub 1 (0.44) — activele circulante nu acoperă datoriile

Cifră de afaceri

2.944.418 RON

137,1%

Profit net

12.229 RON

-89,2%

Capitaluri proprii

12.429 RON

-89,1%

Număr mediu salariați

5

-44,4%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 2.410.645 RON

30din 100Risc critic — clasa D

Cum a fost calculat

  • LichiditateCritică2/25
  • CapitalizareSlabă5/25
  • ProfitabilitateMarjă redusă9/25
  • TendințăMixtă14/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
0,44

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
0,44

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
98,6 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
0,4 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
1,4 %
Cifră de afaceri / salariat
588.884 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator2016201720182019202020212022202320242025
Cifră de afaceri

Comparație cu 537 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 25), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri2.944.418 RON
    P25 101.118 RONMediană 384.736 RONP75 1.467.203 RON

    Peste 85% dintre firmele comparabile

  • Profit net12.229 RON
    P25 -10.697 RONMediană 28.811 RONP75 165.483 RON

    Peste 42% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați5
    P25 1Mediană 2P75 6

    Peste 73% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat588.884 RON
    P25 120.828 RONMediană 219.836 RONP75 397.965 RON

    Peste 87% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă
0 RON
0 RON
509.067 RON
726.051 RON
706.033 RON
877.987 RON
1.474.504 RON
1.477.050 RON
1.241.702 RON
2.944.418 RON
Profit net-1.917 RON-312 RON226.231 RON6.953 RON40.652 RON27.283 RON389.938 RON479.018 RON113.663 RON12.229 RON
Total active583 RON271 RON298.069 RON228.710 RON361.979 RON374.294 RON626.240 RON858.629 RON487.441 RON880.716 RON
Active imobilizate306 RON0 RON31.040 RON51.015 RON79.312 RON155.587 RON166.821 RON158.520 RON118.097 RON496.482 RON
Active circulante277 RON271 RON267.029 RON177.695 RON282.667 RON218.707 RON459.419 RON700.109 RON369.344 RON384.234 RON
Capitaluri proprii-1.717 RON-2.029 RON224.202 RON157.473 RON129.125 RON56.408 RON390.138 RON479.218 RON113.863 RON12.429 RON
Datorii totale2.300 RON2.300 RON73.867 RON88.193 RON232.854 RON322.436 RON236.102 RON359.411 RON353.578 RON868.287 RON
Număr mediu salariați003581091095