Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
M.

MONTSAVASIND S.R.L.

Sat Telec, Comuna Bicazu Ardelean, Neamţ
funcțiuneProfil nerevendicat
CUI
35816134
Nr. reg.
J27/282/2016
Înființată
16/03/2016
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
7320

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

52,4 K RON

2024

Profit net

16,9 K RON

2024

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
7320 — Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
Formă juridică
SRL

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(2)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Companii conectate

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 16/03/2016

    Înființarea companiei

  2. 2018-01-23

    Înregistrare în scopuri de TVA

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Nr. 102, CP 617066, Sat Telec, Comuna Bicazu Ardelean, Neamţ, Romania
Telefon
0233256375
Cod poștal
617066
Data înregistrării
16/03/2016

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/35816134

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei MONTSAVASIND S.R.L. este 35816134.

MONTSAVASIND S.R.L. este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J27/282/2016, din data de 16/03/2016.

MONTSAVASIND S.R.L. are sediul social la adresa Nr. 102, CP 617066, Sat Telec, Comuna Bicazu Ardelean, Neamţ, România.

Activitatea principală este CAEN 7320 — Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice.

Nu, MONTSAVASIND S.R.L. nu este în prezent înregistrată în scopuri de TVA.

Da, conform datelor publice ANAF, MONTSAVASIND S.R.L. este activă.

În 2024, MONTSAVASIND S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 52.394 RON.

Companii similare

LADIN COM SRL
Municipiul Piatra Neamţ
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
GOOD QUESTS MEDIA S.R.L.
Sat Ruseni, Comuna Borleşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
OLSSEN DATA GROUP S.R.L.
Sat Tazlău, Comuna Tazlău
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
GAMI CONSULT SRL
Municipiul Piatra Neamţ
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
MIR & IUS ART BUSINESS S.R.L.
Municipiul Piatra Neamţ
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
NEOVOLT POWER S.R.L.
Municipiul Piatra Neamţ
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
MAXXEL SRL
Municipiul Piatra Neamţ
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
COZMA I. CĂTĂLINA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ
Sat Valea Ursului, Comuna Valea Ursului
Același județ
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
LADIN COM SRLMunicipiul Piatra NeamţNeamţActivități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
GOOD QUESTS MEDIA S.R.L.Sat Ruseni, Comuna BorleştiNeamţActivități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
OLSSEN DATA GROUP S.R.L.Sat Tazlău, Comuna TazlăuNeamţActivități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
GAMI CONSULT SRLMunicipiul Piatra NeamţNeamţActivități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
MIR & IUS ART BUSINESS S.R.L.Municipiul Piatra NeamţNeamţActivități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
NEOVOLT POWER S.R.L.Municipiul Piatra NeamţNeamţActivități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
MAXXEL SRLMunicipiul Piatra NeamţNeamţActivități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
COZMA I. CĂTĂLINA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂSat Valea Ursului, Comuna Valea UrsuluiNeamţ—

Contact

0233256375

Nr. 102, CP 617066 · Sat Telec, Comuna Bicazu Ardelean, Neamţ

Situație financiară

Anul 2024

Cifră de afaceri
52.394 RON+64%
Profit net
16.908 RON+348%
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
23 ian. 2018

Verificat ultima dată la 27 iul. 2026

Explorează

  • Firme din Neamţ
  • Firme din Telec
  • Firme cu același domeniu: Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
  • Neplătitor de TVA

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.

Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).

  • IRON MOUNTAIN MOTORS S.R.L.Neamţ · radiată

    Prin: SAVA IOAN MARIAN

Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.

Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.

  • Capitaluri proprii negative în 2024 — societatea are datorii mai mari decât activele
  • Grad de îndatorare ridicat: datoriile reprezintă 142% din active
  • Lichiditate curentă sub 1 (0.49) — activele circulante nu acoperă datoriile
  • Ultima situație financiară depusă este pentru 2024

Cifră de afaceri

52.394 RON

64,0%

Profit net

16.908 RON

348,2%

Capitaluri proprii

-24.712 RON

40,6%

Număr mediu salariați

1

Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 49.971 RON

52din 100Risc ridicat — clasa C

Cum a fost calculat

  • LichiditateCritică2/25
  • CapitalizareCapitaluri negative0/25
  • ProfitabilitateExcelentă25/25
  • TendințăÎn creștere25/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2024

Lichiditate curentă
0,49

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
0,49

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
141,9 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
32,3 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
28,7 %
Cifră de afaceri / salariat
—
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator201620172018201920202021202220232024
Cifră de afaceri—

Comparație cu 120 firme din județul Neamţ care au același domeniu de activitate (CAEN 73), pentru anul 2024.

  • Cifră de afaceri52.394 RON
    P25 30.363 RONMediană 110.505 RONP75 251.389 RON

    Peste 37% dintre firmele comparabile

  • Profit net16.908 RON
    P25 1.313 RONMediană 20.276 RONP75 91.865 RON

    Peste 49% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați—
    P25 1Mediană 1P75 1

    Peste 0% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat—
    P25 80.020 RONMediană 153.046 RONP75 299.525 RON

    Peste 0% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă
5.100 RON
—
—
16.322 RON
26.681 RON
28.572 RON
31.945 RON
52.394 RON
Profit net0 RON599 RON-19.842 RON0 RON5.517 RON-3.877 RON-13.933 RON-6.811 RON16.908 RON
Total active22.692 RON35.084 RON20.715 RON—33.989 RON29.699 RON36.188 RON38.014 RON58.910 RON
Active imobilizate—18.000 RON18.000 RON—18.000 RON18.000 RON18.000 RON18.000 RON18.000 RON
Active circulante22.692 RON17.084 RON2.715 RON—15.989 RON11.699 RON18.188 RON20.014 RON40.910 RON
Capitaluri proprii420 RON819 RON-19.023 RON0 RON-16.998 RON-20.875 RON-34.808 RON-41.619 RON-24.712 RON
Datorii totale51.305 RON69.556 RON69.682 RON0 RON80.931 RON80.518 RON70.996 RON79.633 RON83.622 RON
Număr mediu salariați——1—1————