Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35824129
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: CRISTIAN GABRIELA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.049.062 RON
Profit net
649.044 RON
Capitaluri proprii
720.703 RON
Număr mediu salariați
4
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.172.402 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 138.185 RON | 354.066 RON | 523.285 RON | 592.346 RON | 628.035 RON | 704.076 RON | 739.875 RON | 834.726 RON | 1.068.583 RON | 1.049.062 RON |
| Profit net | 62.978 RON | 272.376 RON | 389.159 RON | 382.990 RON | 426.046 RON | 496.672 RON | 528.225 RON | 481.449 RON | 755.418 RON | 649.044 RON |
| Total active | 68.508 RON | 295.078 RON | 632.615 RON | 530.370 RON | 617.646 RON | 698.648 RON | 689.006 RON | 621.535 RON | 820.610 RON | 819.206 RON |
| Active imobilizate | — | — |
Comparație cu 549 firme din județul Galaţi care au același domeniu de activitate (CAEN 86), pentru anul 2025.
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 97% dintre firmele comparabile
Peste 87% dintre firmele comparabile
Peste 67% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 2.446 RON |
| 1.981 RON |
| Active circulante | 68.508 RON | 295.078 RON | 632.615 RON | 530.370 RON | 617.646 RON | 698.648 RON | 689.006 RON | 621.535 RON | 818.164 RON | 817.225 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 63.178 RON | 288.971 RON | 405.754 RON | 376.265 RON | 452.705 RON | 523.331 RON | 554.884 RON | 508.108 RON | 782.077 RON | 720.703 RON |
|---|
| Datorii totale | 5.330 RON | 6.107 RON | 226.861 RON | 160.090 RON | 165.341 RON | 176.117 RON | 134.122 RON | 114.427 RON | 39.533 RON | 99.503 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
|---|