Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35845466
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: KÉRAY ATTILA
Prin: KÉRAY ATTILA
Prin: KÉRAY ATTILA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
609.776 RON
Profit net
120.795 RON
Capitaluri proprii
121.473 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 626.354 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 389.780 RON | 523.156 RON | 559.615 RON | 473.631 RON | 511.964 RON | 531.616 RON | 527.254 RON | 625.403 RON | 609.776 RON |
| Profit net | -27.452 RON | 124.730 RON | 149.409 RON | 163.436 RON | 125.860 RON | 132.157 RON | 127.349 RON | 130.145 RON | 147.463 RON | 120.795 RON |
| Total active | 21.059 RON | 184.803 RON | 381.880 RON | 569.003 RON | 346.135 RON | 429.043 RON | 221.818 RON | 230.846 RON | 233.615 RON | 234.405 RON |
| Active imobilizate | — | — |
Comparație cu 374 firme din județul Maramureş care au același domeniu de activitate (CAEN 86), pentru anul 2025.
Peste 76% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 97% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| 3.890 RON |
| 2.556 RON |
| 1.223 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| Active circulante | 21.059 RON | 184.803 RON | 381.880 RON | 569.003 RON | 342.245 RON | 426.487 RON | 220.595 RON | 230.846 RON | 233.615 RON | 234.405 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -27.252 RON | 97.478 RON | 246.887 RON | 410.324 RON | 180.924 RON | 313.081 RON | 127.556 RON | 130.400 RON | 147.863 RON | 121.473 RON |
|---|
| Datorii totale | 48.311 RON | 87.325 RON | 134.993 RON | 158.679 RON | 165.211 RON | 115.962 RON | 94.262 RON | 100.446 RON | 85.752 RON | 112.932 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|